36034, м. Полтава, вул. Половка 66-Б, офіс 402

«Громадське здоров'я» на Міжнародній науково-практичній конференції «Ефективні підходи в роботі з підлітками, які мають досвід вживання психоактивних речовин»


«Громадське здоров'я» на Міжнародній науково-практичній конференції «Ефективні підходи в роботі з підлітками, які мають досвід вживання психоактивних речовин»

З 18 по 20 листопада у Києві проходила Міжнародна науково-практична конференція «Ефективні підходи в роботі з підлітками, які мають досвід вживання психоактивних речовин», у якій взяли участь представники нашої організації. 

У конференції взяли участь координатор проекту Світлана Володська, соціальні працівники Віктор Шилов та Юлія Штим.

Під час другого дня проходження конференції на інтерактивному майданчику спеціалісти фонду презентували лекційно–ігрове заняття «Від знання до безпеки». Всі учасники заходу мали змогу ознайомитись з метою та завданням лекційно–ігрове заняття , а також взяти участь у грі або самостійно її провести. В процесі такого ознайомлення  фахівці, які неодноразово проводили заняття, роз’яснили правили гри, надали рекомендації з приводу проведення й додаткові матеріали, які йдуть в комплекті з інтерактивною профілактично-розвиваючою грою.

За відгуками  учасників конференції, такий метод інтерактивної роботи з підлітками є найбільш ефективним. Також учасники зауважили, що гра «Від знання до безпеки» якісно вирізняється серед подібних інтерактивних профілактично-розвиваючих ігор тим, що вона нова, не потребує особливих умов для проведення й у комплекті присутні всі необхідні інформаційні матеріали. Перевагою гри є також те, що заняття може проводити й не підготовлений спеціаліст чи волонтер. 

Понад десять організацій висловили бажання отримати гру для застосування у роботі з профілактики серед підлітків. На сьогодні ПОБФ «Громадське здоров’я» безкоштовно (у якості благодійної допомоги) вже передав 9 комплектів гри до організацій, які працюють як в Україні, так й за її межами (Казахстан).