Полтавський обласний благодійний фонд
 • (0532) 518 340
 • info@publichealth.org.ua
 • вул. Половка 66-Б, офіс 402,
  36034, м. Полтава
 • Пн-Пт, 9:00-17:00

Телефон довіри з
питань ВІЛ/СНІД

0 (800) 500 451

www.helpme.com.ua

  • Кіноклуби фестивалю «Docudays UA» працюватимуть у колоніях та навчальних закладах пенітенціарної служби

   7 липня 2014 р. о 12.00 у приміщенні Державної пенітенціарної служби України (вул. Мельникова, 81, м. Київ) у рамках реалізації проекту «Кампанія за права людини в Україні з використанням інструментів Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини «Docudays UA» відбудеться підписання Меморандуму про взаєморозуміння між ДПтС України та фестивалем «Docudays UA».

   Меморандум про взаєморозуміння підпишуть голова Оргомітету фестивалю «Docudays UA» Світлана Смаль та Голова Державної пенітенціарної служби України Сергій Старенький. 

   На зустріч також запрошені програмний директор «Docudays UA» Геннадій Кофман та координатор кіноклубів «Docudays UA» у навчальних закладах ДПтСУ, старший науковий співробітник науково-дослідної лабораторії науково-дослідного центру Інституту кримінально-виконавчої служби, підполковник внутрішньої служби Олег Дука; персонал апарату ДПтС України, відповідальний за подальшу реалізацію проекту. 

   Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини «Docudays UA» та Державна пенітенціарна служба України створюють постійно діючі кіноклуби медіапросвіти з прав людини «Docudays UA». 

   Такі кіноклуби будуть діяти при 10 установах виконання покарань та 5-ти навчальних закладах з підготовки персоналу для роботи в колоніях і СІЗО: в Інституті кримінально-виконавчої служби, Чернігівському юридичному коледжі ДПтС України, Білоцерківському училищі професійної підготовки персоналу ДКВС України, Дніпродзержинському училищі професійної підготовки персоналу ДКВС України, Хмельницькому училищі професійної підготовки персоналу ДКВС України. 

   У кіноклубах «Docudays UA» студенти, викладачі, працівники колоній та ув‘язнені матимуть змогу подивитися найкращі документальні стрічки про права людини з різних країн світу, обговорюватимуть їх з правозахисниками, експертами в різних галузях права, митцями тощо. 

   Джерело : «Docudays UA»

   Дізнатися більше Україна і світ