Полтавський обласний благодійний фонд
 • (0532) 518 340
 • info@publichealth.org.ua
 • вул. Половка 66-Б, офіс 402,
  36034, м. Полтава
 • Пн-Пт, 9:00-17:00

Телефон довіри з
питань ВІЛ/СНІД

0 (800) 500 451

www.helpme.com.ua

  • У Полтаві пройшов тренінг з основ фандрайзингу

   З 12 по 15 травня у Полтаві пройшов тренінг з основ фандрайзингу.

   Фандрейзинг — це пошук ресурсів (людей, устаткування, інформації, часу, грошей та ін) для реалізації проектів та / або підтримання існування організації.

   Процес залучення коштів на реалізацію своїх проектів – це доволі трудомісткий, часто довготривалий, а також відповідальний процес  . По суті, це справжня наука, в якої є свої хитрощі, тонкощі та нюанси. Якісно та професійно навчити фандрейзингу може тільки людина, яка сама тривалий час займалась пошуком ресурсів та реалізацію проектів. У професіоналізмі людини, яка провела цей тренінг, сумнівів не виникало, це досвідчений у питаннях пошуку ресурсів представник львівської організації «Товариство Лева» Андрій Нечипорук.

   20 учасників (співробітники та волонтери з числа партнерських фондів «Громадське здоров’я») отримали не тільки базові теоретичні знання щодо процесу пошуку фінансування своїх проектів, але й на практиці відпрацювали отримані в ході тренінгу інструменти.

   Дізнатися більше Діяльність фонду «Громадське здоров’я»
  • Курс професійного фандрайзингу (шостий набір)

   Мета курсу – підготовка фахівців у сфері мобілізації ресурсів для неприбуткових організацій (усіх форм власності) або суспільно-важливих проектів. 

   Програма навчання розроблена згідно програми, плану навчання й оцінкових вимог програми сертифікації Європейської фандрайзингової асоціації* та складається із 5 модулів (3-4 денних сесій) занять на семінарах і самостійного навчання загальною тривалістю близько 300 годин. Початок курсу: 3 листопада 2014 року, закінчення – 31 березня 2015 року. 

   У програму входять теми 
   • Фандрайзинг у соціальному, економічному і політичному контексті 
   • Організаційна готовність до фандрайзингу 
   • Правові принципи у фандрайзингу 
   • Стратегія фандрайзинга, принципи розвитку донорської бази 
   • Мотивація і стосунки з донорами 
   • Підготовка документації для фандрайзинга 
   • Методи роботи з різними донорами 
   Після закінчення курсу і при позитивній оцінці знань учасники отримують сертифікат Європейської фандрайзингової асоціації та Інституту професійного фандрайзинга. Можлива дистанційна форма навчання (для учасників із поза меж України, за умови відвідування мінімум 1 семінару). 

   Тренери і викладачі курсу – Вінников Олександр (юрист), Куц Світлана (тренер з питань фандрайзинга), Україна, Кен Філіпс (тренер з питань фандрайзингу) США, Джон Баглі (практик – фандрайзер і консультант) Великобританія, Нікольська Ольга, Глигало Юрій та Гришин Олег (сертифіковані тренери Інституту). 

   До участі запрошуються приватні особи і представники організацій, які відповідають наступним критеріям: 
   1. Мають не менше 3-х років досвіду в сфері залучення ресурсів для НУО 
   2. Визнають міжнародний кодекс етики фандрайзинга 

   Остаточний термін подачі заявки – 30 вересня 2014 року. Для учасників, які зареєструвалися, і які оплатили навчання до 15 жовтня 2014 року – знижка – 10 %. 

   Заявки необхідно подавати у вільній формі, вказавши: 
   Ім'я і прізвище, вік 
   Досвід роботи з залучення ресурсів 
   Організація (якщо є) 
   Реквізити для оформлення платіжних документів: 
   Для юридичний осіб : назва, адреса, банківський рахунок, МФО, назва банку, код за ЄДРПОУ, особа представляє та діє на основі 
   Для фізичний осіб: Прізвище, дані паспорту та ідентифікаційний код. 

   Заявки необхідно подавати за електронною адресою: u.fundraising@org.ua вказавши в темі повідомлення «Курс фандрайзинга». 

   Джерело : Інститут професійного фандрайзингу

   Дізнатися більше Оголошення
  • Презентація про фандрайзинг

   Презентація А. Волика на майстер-класі з фандрайзингу, що відбувся у Полтаві 13 березня 2013 року. Фотозвіт з майстер-класу можна проглянути у фотоальбомі.

   Дізнатися більше Презентації