Полтавський обласний благодійний фонд
 • (0532) 518 340
 • info@publichealth.org.ua
 • вул. Половка 66-Б, офіс 402,
  36034, м. Полтава
 • Пн-Пт, 9:00-17:00

Телефон довіри з
питань ВІЛ/СНІД

0 (800) 500 451

www.helpme.com.ua

  • «Біла Альтанка» №68. Тема номеру: робота з підлітками та молоддю

   У номері:

   - інфографіка Ялини «Українська молодь у соціальних мережах»

   - репортаж Анатолія Волика про Школу віртуальної реальності (літня школа «Сучасні дистанційні форми роботи з підлітками в мережі інтернет та методи ефективної комунікації»)

   - поради підліткам щодо безпеки в інтернеті

   - опитування Юрія Кузнєцова про соцмережі і безпеку в інтернеті

   - матеріал Олександра Могилки про досвід організації соціальної роботи зі зменшення шкоди для підлітків-споживачів наркотиків у центрі денного перебування «Компас» Харківського благодійного фонду «Благо»

   - матеріал Ігоря Мелюхнова «Стіни, замовкніть: досвід боротьби з нарконаписами»

   - Конвенція ООН про права дитини

    

   Завантажити номер

   Переглянути онлайн

   Дізнатися більше Архів номерів газети «Біла Альтанка»
  • «Біла Альтанка» №63. Тема номера: Педагогіка підліткового віку

   У номері:

   - Освіта як гра: інноваційні навчальні методики (інфографіка)

   - Анатолій Волик. Макаренкологія

   - «Підлітки поза увагою». Перші підсумки реалізації проекту в Україні. Інтерв'ю з Іриною Жарук (Альянс громадського здоров’я) і Іриною Нерубаєвою (AFEW–Україна)

   «Підлітки поза увагою»: харківський досвід. Андрій Матвєєв, благодійний фонд «Благо», Центр денного перебування«Компас», Харків

   Сходи посіяних зерен. Інтерв'ю з Наталією Златопольською, співробітниця проекту «Підлітки поза увагою» ПОБФ «Громадське здоров’я» (Полтава)

   - Анатолій Волик. Філологія і копролалія. 

   Завантажити випуск

   Дізнатися більше Архів номерів газети «Біла Альтанка»
  • «Біла Альтанка» №59. Тема номера: профілактична робота з підлітками

   У номері:

   - «Альтаїр» (Полтава);

   - «Діалог» (Чернівці);

   - «Компас» (Харків);

   - Центр Знань;

   - Марша Розенбаум;

   - Пробація.

   Дізнатися більше Архів номерів газети «Біла Альтанка»
  • У Полтаві відкрився центр допомоги підліткам груп ризику

   5 квітня 2017 року Полтавський обласний благодійний фонд «Громадське здоров’я» відкрив Центр, дружній до підлітків, «Альтаїр». Центр знаходиться у Шевченківському районі міста за адресою вул. Героїв Сталінграда, 28.

   Робота «Альтаїру» спрямована на допомогу підліткам груп ризику, зокрема із досвідом вживання психоактивних речовин, у тому числі наркотиків. Центр стане ключовим у наданні комплексної соціально-психологічної допомоги, включаючи захист прав дітей, для даної цільової групи у місті та області. Відкриття Центру «Альтаїр» стало можливим за підтримки Міжнародного благодійного фонду «СНІД Фонд Схід-Захід» (AIDS Foundation East-West – AFEW-Україна) у рамках проекту «Права та здоров’я уразливих груп населення: заповнюючи прогалини», що фінансується Міністерством закордонних справ Королівства Нідерландів.

   Дізнатися більше Служба «Альтаїр»
  • «Біла Альтанка» №54. Тема номера: підлітковий період

   У номері:

   КОНСУЛЬТУВАННЯ БАТЬКІВ. Якщо ви дізналися,що дитина вживає…

   СУПЕРМЕН. Герой дітей

   ПІДЛІТКИ-ПРАВОПОРУШНИКИ. Кримінально-виконавча інспекція

   ТУБЕРКУЛЬОЗ. Нове обличчя старого ворога

   ОФИСНАЯ ЙОГА. Ничего сложного

   ПЕЧЕНЬ. Цигун-упражнение

   «ПРОМІНЬ». г. Желтые Воды

   Дізнатися більше Архів номерів газети «Біла Альтанка»
  • Пенітенціарії Полтави взяли участь у тренінговому занятті по роботі зі «складними підлітками»

   3 лютого 2016 року за сприяння Полтавського обласного благодійного фонду «Громадське здоров'я» відбулося тренінгове заняття «Інноваційні методи роботи з підлітками груп ризику».

   Дізнатися більше Діяльність фонду «Громадське здоров’я»
  • РЕЗОЛЮЦІЯ Міжнародної науково-практичної конференції «Ефективні підходи у роботі з підлітками, які мають досвід вживання психоактивних речовин»

   РЕЗОЛЮЦІЯ

   Міжнародної науково-практичної конференції «Ефективні підходи у роботі з підлітками, які мають досвід вживання психоактивних речовин»

   (18-20 листопада 2015 року, м. Київ)

   У процесі роботи Міжнародної науково-практичної конференції «Ефективні підходи у роботі з підлітками, які мають досвід вживання психоактивних речовин (ПАР)» було обговорено ряд важливих проблем, які стосуються прав та здоров’я дітей та підлітків.

   Були розглянуті питання надання допомоги дітям та підліткам, які вживають ПАР; методології профілактичної роботи в освітніх закладах та у середовищі таких підлітків; залучення до роботи з підлітками, які вживають ПАР, членів їх сімей; психосоціальної роботи із уразливими підлітками, в т.ч. з числа внутрішньо-переміщених осіб (ВПО); захисту прав дітей та відновного правосуддя.

   Були презентовані успіхи, досягнуті в ході реалізації профілактичних, психокорекційних та реабілітаційних програм, результати досліджень, інноваційні підходи та інформаційні матеріали. Відбувся обмін досвідом між представниками міжнародних, державних, неурядових організацій та закладів, що залучені у роботу з підлітками, які перебувають у виховних колоніях.

   Дізнатися більше Бібліотека
  • ОНЛАЙН-ОПИТУВАННЯ ПІДЛІТКІВ ТА МОЛОДІ ВІКОМ ВІД 10­ ДО 24 РОКІВ

   Запрошуємо тебе взяти участь в онлайн-опитуванні, яке стосується твоєї думки та особистого досвіду звернення за консультуванням і тестуванням на ВІЛ. Пройти онлайн-опитування можна за посиланням: http://bit.ly/1EZ2yEF .

   Також посилання на опитування ти можеш знайти на сайті «Центру Знань» http://knowledge.org.ua та «Українського інституту соціальних досліджень імені О. Яременка» http://www.uisr.org.ua/.  

   Дізнатися більше Оголошення
  • Марша Розенбаум. Безопасность прежде всего. Подростки, наркотики и образовательные программы. Реалистичный подход.

   Марша Розенбаум. Безопасность прежде всего. Подростки, наркотики и образовательные программы. Реалистичный подход (скачать)

   Издатель: СПИД Фонд Восток Запад

   Год издания: 2002

   Количество страниц: 32

   Дізнатися більше Бібліотека
  • И. С. Кон. Психология ранней юности

   И. С. Кон. Психология ранней юности (скачать)

   Книга представляет собой расширенное и переработанное издание пособий «Психология юношеского возраста» и «Психология старшеклассника», изданных в 1979—1982 гг., и дает систематическое изложение основных психологических проблем 14—18-летних школьников и учащихся ПТУ. Новое издание переработано с учетом новейших научных данных. Добавлена новая глава «Девиантное поведение». Существенно расширен материал о неформальных юношеских группах и субкультурах, психосексуальном развитии подростков и т. д. Адресованная в первую очередь классному руководителю, книга может быть полезной также студентам пединститутов, родителям и другим людям, интересующимся проблемами ранней юности.

   Количество страниц: 232

   Дізнатися більше Бібліотека