Полтавський обласний благодійний фонд
 • (0532) 518 340
 • info@publichealth.org.ua
 • вул. Половка 66-Б, офіс 402,
  36034, м. Полтава
 • Пн-Пт, 9:00-17:00

Телефон довіри з
питань ВІЛ/СНІД

0 (800) 500 451

www.helpme.com.ua

  • «Біла Альтанка» №72. Тема номеру: психоактивні речовини

   У номері:

   - Вибрані опитування осіб, які вживають ПАР 

   - Анатолій Волик: Аутріч-робота з людьми, які вживають ПАР. Коментар до вибраних інтерв'ю.

   - ЗПТ. Щоб отримувати препарат «на руки»пацієнту не обов’язково бути працевлаштованим. Матеріал від Катерини Грицаєнко, інформаційної менеджерки БФ «Надія та Довіра».

   - Номер оформлений колажами Олега "Гєби" Гаврилюка

   Завантажити номер

   Переглянути онлайн

   Дізнатися більше Архів номерів газети «Біла Альтанка»
  • «Біла Альтанка» №62. Тема номера: декриміналізація

   У номері: 

   Анатолий Волик. Когнитивная свобода.

   Пока новосозданная украинская благотворительная организация ВОЛНА (Всеукраинское общество людей, живущих с наркозависимостью) и Альянс общественного здоровья проводят широкую адвокационную политику декриминализации потребителей наркотиков в Украине, «Белая Альтанка» решила копнуть вглубь и изучить на каком фундаменте строится декриминализация веществ и их потребителей. Предмет исследования оказался очень интересным. Выяснилось, что декриминализация и легализация своими корнями держатся за так называемое когнитивное право… Что мы слышали и знаем о нем?

   Репортаж Анатолія Волика з першої Міжнародної конференції з медичного канабісу.

   Атмосфера на конференції панувала дружня. В залі відчувалося піднесення властиве першим дням довгоочікуваної весни, яка цього року по-справжньому прийшла лише в другій половині квітня. І принесла в країну таку несподівану подію – конференцію з медичного канабісу…

   Інтерв'ю з Марією Двигало, соціальною працівницею БО «Меридіан»

   – ... раніше роботаз ПГР проводилась переважношляхом аутріч, а у вашій діяльності акцент змінився і зараз робота йде шляхом мобілізації спільнот. У цьому полягає трансформація?

   – Так, зокрема. Мобілізація спільнот – наше ключове завдання. І відбувається це не тільки шляхом широкого застосування інтернет-технологій. У нас в «Меридіані», наприклад, діє чотири ініціативні групи: люди, які живуть з наркозалежністю (ЛЖН), жінки, які живуть з наркозалежністю (ЖЖН), люди, які живуть з ВІЛ/СНІД (ЛЖВС) і секс-працівниці (СП). Заняття в групах проводять лідери і лідерки цих спільнот – вони визначають тематику, потреби, інтереси, кейси, кого запросити з фахівців…

   Інтерв'ю з Яніною Стемковською, регіональною представницею ВБО «ВОЛНА» в Полтавському регіоні, регіональною координаторкою напрямку ЖЖН (жінки, які живуть з наркозалежністтю) ВБФ «Надія та Довіра», волонтеркою БО «Меридіан» та Мариною Грідіною-Погорілою, лідеркою спільноти секс-працівників у Полтавському регіоні, волонтеркою БО «Меридіан».

   Завантажити файл

    

   Дізнатися більше Архів номерів газети «Біла Альтанка»
  • РЕЗОЛЮЦІЯ Міжнародної науково-практичної конференції «Ефективні підходи у роботі з підлітками, які мають досвід вживання психоактивних речовин»

   РЕЗОЛЮЦІЯ

   Міжнародної науково-практичної конференції «Ефективні підходи у роботі з підлітками, які мають досвід вживання психоактивних речовин»

   (18-20 листопада 2015 року, м. Київ)

   У процесі роботи Міжнародної науково-практичної конференції «Ефективні підходи у роботі з підлітками, які мають досвід вживання психоактивних речовин (ПАР)» було обговорено ряд важливих проблем, які стосуються прав та здоров’я дітей та підлітків.

   Були розглянуті питання надання допомоги дітям та підліткам, які вживають ПАР; методології профілактичної роботи в освітніх закладах та у середовищі таких підлітків; залучення до роботи з підлітками, які вживають ПАР, членів їх сімей; психосоціальної роботи із уразливими підлітками, в т.ч. з числа внутрішньо-переміщених осіб (ВПО); захисту прав дітей та відновного правосуддя.

   Були презентовані успіхи, досягнуті в ході реалізації профілактичних, психокорекційних та реабілітаційних програм, результати досліджень, інноваційні підходи та інформаційні матеріали. Відбувся обмін досвідом між представниками міжнародних, державних, неурядових організацій та закладів, що залучені у роботу з підлітками, які перебувають у виховних колоніях.

   Дізнатися більше Бібліотека