Полтавський обласний благодійний фонд
 • (0532) 518 340
 • info@publichealth.org.ua
 • вул. Половка 66-Б, офіс 402,
  36034, м. Полтава
 • Пн-Пт, 9:00-17:00

Телефон довіри з
питань ВІЛ/СНІД

0 (800) 500 451

www.helpme.com.ua

  • Методичні рекомендації з надання першої психологічної допомоги переміщеним особам

   Нещодавно побачило світ видання, що допоможе практикуючим психологам більш ефективно надавати психологічну допомогу людям, які пережили екстремальні ситуації та перебувають у стані стресу.

   Практично кожна переміщена особа пережила травмуючи подію і зараз залишається у стані тривалого стресу. Наслідки ж «непропрацьованих» психологічних травм можуть датися взнаки і через багато років. Тому надзвичайно важливо допомагати вимушено переміщеним громадянам долати не тільки фізичні, матеріальні труднощі, а й психологічні. Тому

   Програма розвитку ООН запросила експертів та фахівців підготувати посібник «Методичні рекомендації щодо надання першої психологічної допомоги переміщеним особам». У ньому розміщено матеріали про загальні правила психологічної допомоги, описано стратегію надання допомоги в екстремальних ситуаціях, сформульовано рекомендації, як подолати стресовий стан, тощо.

   Дізнатися більше Бібліотека
  • Якщо ви пережили психотравмуючу подію. Мартіна Мюллер

   Мартіна Мюллер. Якщо ви пережили психотравмуючу подію. 

   Рік видання: 2014

   Кількість сторінок: 120

    

   Дізнатися більше Бібліотека
  • Конкурс на участь у семінарі-тренінгу для вимушених внутрішньо переміщених осіб

   Громадська організація Київський освітній центр «Простір толерантності» оголошує конкурс на участь у семінарі-тренінгу для молодих активістів серед тимчасово переміщених осіб у рамках проекту «Зустріч на новому місці: освітні заходи для молодих переселенців і шкільних психологів».

   На семінар-тренінг запрошуються молоді люди (віком від 18 до 28 років) - тимчасово переміщені особи (з Автономної Республіки Крим, Донецької та Луганської областей), які бажають після проходження семінару працювати з дітьми і молоддю. 

   Семінар-тренінг відбудеться 19-21 грудня 2014 р. в одному з пансіонатів в передмісті Києва. Цілями семінару-тренінгу є навчання методам налагодження діалогу і вирішення конфліктів, а також налагодження контактів між активіст(к)ами та сприяння їх інтеграції у громадянське суспільство. 

   У рамках тренінгу планується (програма формується і може бути змінена!) : 

   - ознайомлення з сучасними методами організації діалогу; 
   - робота зі стереотипами, упередженнями і ознайомлення з методами їх подолання; 
   - використання різних форм театру пригноблених як методу роботи з конфліктами. 

   Детальна програма та місце проведення семінару-тренінгу будуть повідомлені відібраним учасникам та учасницям. 

   Організатори семінару-тренінгу розраховують, що його учасники та учасниці проведуть власні міні-проекти або заходи для налагодження діалогу у своїх громадах або організаціях. 

   Організатори забезпечують проживання та харчування, проїзд в м. Київ і назад автобусом або поїздом (плацкарт), трансфер до місця проведення семінару. Витрати на проїзд мають бути підтверджені наявністю проїзних документів. 

   ДЛЯ УЧАСТІ В КОНКУРСІ необхідно ДО 10 ГРУДНЯ заповнити анкету. Результати конкурсу будуть повідомлені до 13 грудня включно. 
   Кількість місць обмежена! 

   Контактні телефони(з 10 до 19 в робочі дні): 

   міські: + 380 (44) 425 97 57 («Простір толерантності»); 

   мобільні: +380 (99) 973 31 71 (Андрій); +380 (67) 929 63 87 (Мирослав, після 7 грудня). 

   Електронна пошта: 
   tolerancespace@gmail.com (просимо вказувати в темі повідомлення «Тренінг для ВПО») 

   Детально про проекти Київського ОЦ «Простір толерантності» - на сайті www.tolerspace.org.ua 

   Семінар-тренінг проводиться у рамках проекту «Зустріч на новому місці: освітні заходи для молодих переселенців і шкільних психологів». 
   Проект підтриманий Інститутом з міжнародної співпраці німецької асоціації народних університетів (DVV International) та Інформаційно-дослідницьким центром «Інтеграція і розвиток» в рамках проекту «Спільне майбутнє українського суспільства після Майдану. Сприяння взаєморозумінню і співпраці в превенції конфліктів» за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини.


   Джерело : ГО Київський освітній центр "Простір толерантності"

   Дізнатися більше Оголошення
  • Дорожня карта як знайти роботу внутрішньопереміщеним особам

   Завантажити

   Дізнатися більше Бібліотека
  • Дорожня карта для людей, внутрішньопереміщених в межах країни, для вирішення питань соціального захисту та забезпечення першочергових потреб

   Завантажити

   Дізнатися більше Бібліотека