Полтавський обласний благодійний фонд
 • (0532) 518 340
 • info@publichealth.org.ua
 • вул. Половка 66-Б, офіс 402,
  36034, м. Полтава
 • Пн-Пт, 9:00-17:00

Телефон довіри з
питань ВІЛ/СНІД

0 (800) 500 451

www.helpme.com.ua

  • Методичні рекомендації працівникам прес-служб та офіцерам ДПСУ, уповноваженим до співпраці зі ЗМІ

   Унікальний посібник для працівників прес-служб та офіцерів Державної прикордонної служби нещодавно вийшов друком за підтримки Державного департаменту США, Державної прикордонної служби України та Міжнародної організації з міграції. Ці методичні рекомендації є надзвичайно корисними і для цивільних журналістів і волонтерів, які перебувають у зоні збройних конфліктів.

   Як зібрати і оперативно передати інформацію до своєї прес-служби або редакції, як спілкуватись з військовослужбовцями і місцевим населенням, і головне — як зберегти власне життя і здоров’я під час виконання своїх професійних обов`язків, цими унікальними знаннями поділилися відомі журналісти і PR-фахівці Андрій Куліш та Наталка Самолевська.

   Окрім прикордонників, це 92-сторінкове видання задовільнить професійний інтерес для будь-якої прес-служби будь-якої силової структури. Але найважливіше таке: починаючи від 66-ї сторінки тут вперше в Україні описано специфіку роботи військового журналіста на війні, безпосередньо в зоні воєнного конфлікту, під кулями.

   Методичні рекомендації працівникам прес-служб та офіцерам ДПСУ, уповноваженим до співпраці зі ЗМІ

   Дізнатися більше Бібліотека
  • Стрес і людина: медико-психологічна допомога при стресових розладах

   Стрес і людина: медико-психологічна допомога при стресових розладах (скачати)

   У посібнику викладено питання медико-психологічної допомоги при посттравматичному стресовому розладі на різних етапах діагностики стресових розладів у постраждалих внаслідок надзвичайних ситуацій, координації психологічної допомоги та санаторно-курортної реабілітації таких осіб.

   Посібник призначений для лікарів-психіатрів, лікарів-психофізіологів, лікарів загальної практики – сімейної медицини, лікарів-психологів тапрактичних психологів.

   Видавець: Український НДІ соціальної і судової психіатрії та наркологіїМОЗ України, ДУ «Український НДІ медичної реабілітаціїта курортології МОЗ України», ДП «Український НДІ медицини транспорту МОЗ України»,

   Автори: Золотарьова Т.А., Табачніков С.І., Напрєєнко О. К., Чабан О.С., Хаустова О.О., Дзеружинська Н.О., Сиропятов О. Г., Сахно С.Г., Сапон Д.М., Степанова Н.М., Псядло Е.М., Шафран Л.М.,Панов Б.В., Пузанова А.Г., Нехорошкова Ю.В., Гріняєва Л.Я., Чумаєва Ю.В., Черних К.О.

   Рік видання: 2014

   Кількість сторінок: 93

   Дізнатися більше Бібліотека
  • Междисциплинарное ведение случая в работе с безнадзорными несовершеннолетними

   Междисциплинарное ведение случая в работе с безнадзорными несовершеннолетними (скачать)

   Данное руководство представляет собой методические рекомендации по оказанию помощи беспризорным и безнадзорным несовершеннолетним. В руководстве представлен комплекс инструментов для ведения случая безнадзорного несовершеннолетнего, в частности инструменты для оценки потребностей несовершеннолетнего и его семьи, планирования и мониторинга работы со случаем, а также инструменты для сбора данных и составления отчетности. Методическое руководство адресовано специалистам, работающим в области социальной защиты несовершеннолетних, а также всем, кто занимается оказанием помощи детям и семьям, находящимся в социально опасном положении или в трудной жизненной ситуации.

   Дізнатися більше Бібліотека
  • Разработка информационных материалов (методические рекомендации)

   Разработка информационных материалов (методические рекомендации) (скачать)

   Данное пособие разработано Международным Альянсом по ВИЧ/СПИД в Украине для организаций, работающих в области ВИЧ/СПИД, с целью информирования о методах разработки информационных материалов и повышения качества выпускаемой этими организациями печатной продукции.

   Издатель: Международный Альянс по ВИЧ/СПИД в Украине

   Год издания: 2005

   Количество страниц: 126

   Дізнатися більше Бібліотека