Полтавський обласний благодійний фонд
 • (0532) 518 340
 • info@publichealth.org.ua
 • вул. Половка 66-Б, офіс 402,
  36034, м. Полтава
 • Пн-Пт, 9:00-17:00

Телефон довіри з
питань ВІЛ/СНІД

0 (800) 500 451

www.helpme.com.ua

  • Профілактичне заняття з підлітками у літньому таборі «Маяк»

   6 серпня фахівці ПОБФ «Громадське здоров'я» відвідали літній табір відпочинку «Маяк» (с. Головач, Полтавського району), де провели із підлітками профілактичну гру «Від знання до безпеки». 

   Дізнатися більше Діяльність фонду «Громадське здоров’я»
  • Первинна профілактика у таборах відпочинку Полтавського району (2013 р.)

   Літо – традиційна пора відпусток, відпочинку та розваг. Чимало батьків відправляють своїх дітей в оздоровчі табори, де впродовж кількох тижнів на лоні природи вони мають змогу набратись здоров'я та вражень на весь наступний рік. Нові знайомства, мало не щоденні конкурси, концерти, вечірні дискотеки та «відірваність» від батьків дають підліткам не лише відчуття свободи, але й сприяють набуттю таких навичок, як адаптація в новому колективі, пошук спільної мови з однолітками. Фонд «Громадське здоров'я» вже не перший рік спільно з Полтавським районним центром соціальних служб для дітей, сім'ї та молоді організовує своєрідні лекції-дискусії у літніх таборах відпочинку на теми ВІЛ/СНІДу, наркоманії та інших соціально-негативних явищ, про які потрібно знати кожній молодій людині.  Цього разу ми завітали до спортивного табору «Олімпійські надії» (с. Соснівка Полтавського району).   Дізнатися більше Первинна профілактика
  • Лекції з первинної профілактики у літніх таборах Полтавщини (2012 р.)

   Лекції з первинної профілактики у літніх таборах відпочинку вже стали традиційними для фахівців Полтавського МІРЦ (ПОБФ "Громадське здоров'я"). Як і минулого року, ми знову завітали до Спортивного дитячого закладу оздоровлення і відпочинку "Олімпійські надії", де для дітей старшої вікової групи (від 13 років) було проведено своєрідний лекційно-дискусійний клуб.


   Дізнатися більше Первинна профілактика
  • Устами ребенка глаголит профилактика

   Репортаж с запахом хвои из лагерей здорового режима

   «...и пионерские лагеря — зона усиленного детства»

   Анатолий Волик,
   координатор проекта «Безопасность. Знание. Поддержка»
   ПОБФ «Общественное здоровье»

   Давно искал возможность попасть в пионерские лагеря с лекциями по первичной профилактике. Это и ностальгия (вспомнить свое детство), и отдых (выехать за город, в сосновый лес), и интерес (чем живет сегодняшнее подрастающее поколение, какие у детей идеалы, принципы, представления, ценности). И вот, наконец-то, получилось. По приглашению Полтавского районного центра социальных служб для детей, семьи и молодежи, инициативная группа в составе менеджера информационно-ресурсного центра, Никиты Воловода, корреспондента и фотографа «Белой Альтанки», Ялыны и автора этих строк, оседлали велосипеды и, наглядно демонстрируя здоровый образ жизни, покатили по сосновым лесам, по пионерским лагерям.

   «Молодая гвардия», с. Зинцы


   Дізнатися більше Первинна профілактика