Полтавський обласний благодійний фонд
 • (0532) 518 340
 • info@publichealth.org.ua
 • вул. Половка 66-Б, офіс 402,
  36034, м. Полтава
 • Пн-Пт, 9:00-17:00

Телефон довіри з
питань ВІЛ/СНІД

0 (800) 500 451

www.helpme.com.ua

  • В Полтаві журналісти досліджували жанри журналістики

   У Полтаві відбувся дводенний тренінг для журналістів ВІЛ-сервісних видань та журналістів, які пишуть на соціальну тематику. Тема тренінгу: жанрове різноманіття у роботі журналіста. У заході взяли участь 15 журналістів з 7 міст України (Полтава, Харків, Слов'янськ, Київ, Житомир, Суми, Новомосковськ).

   Під час тренінгу тренер Анатолій Волик розкривав секрети написання матеріалів у різноманітних журналістських жанрах, дав основи теорії та підкріпив отимані знання практичними навичками. Учасники аналізували ЗМІ на предмет жанрового різноманіття. Під час тренінгу всі учасники виконали індивідуальні та групові завдання, тему яких вони обрали самостійно шляхом голосування. Актуальними виявились теми недоцільності витрачання коштів у складний для України час, питання легалізації легких наркотиків, ЗПТ, екології. В другий день актуальною була також сесія про розпізнавання фейк-інформації у сучасних ЗМІ та основи журналістської етики.

   Фотозвіт з тренінгу можна переглянути у нашому фотоальбомі

   Дізнатися більше Робочі зустрічі журналістів
  • Методичні рекомендації працівникам прес-служб та офіцерам ДПСУ, уповноваженим до співпраці зі ЗМІ

   Унікальний посібник для працівників прес-служб та офіцерів Державної прикордонної служби нещодавно вийшов друком за підтримки Державного департаменту США, Державної прикордонної служби України та Міжнародної організації з міграції. Ці методичні рекомендації є надзвичайно корисними і для цивільних журналістів і волонтерів, які перебувають у зоні збройних конфліктів.

   Як зібрати і оперативно передати інформацію до своєї прес-служби або редакції, як спілкуватись з військовослужбовцями і місцевим населенням, і головне — як зберегти власне життя і здоров’я під час виконання своїх професійних обов`язків, цими унікальними знаннями поділилися відомі журналісти і PR-фахівці Андрій Куліш та Наталка Самолевська.

   Окрім прикордонників, це 92-сторінкове видання задовільнить професійний інтерес для будь-якої прес-служби будь-якої силової структури. Але найважливіше таке: починаючи від 66-ї сторінки тут вперше в Україні описано специфіку роботи військового журналіста на війні, безпосередньо в зоні воєнного конфлікту, під кулями.

   Методичні рекомендації працівникам прес-служб та офіцерам ДПСУ, уповноваженим до співпраці зі ЗМІ

   Дізнатися більше Бібліотека
  • Тренінг «Жанрове різноманіття в роботі журналіста» (9-10 грудня, Полтава)

   Полтавський міжрегіональний інформаційно-ресурсний центр оголошує набір учасників дводенного тренінгу «Жанрове різноманіття в роботі журналіста».

   Тренінг відбудеться 9-10 грудня 2014 р. у Полтаві. Організатор: Полтавський обласний благодійний фонд «Громадське здоров’я» за підтримки Проеку USAID «Покращення послуг у сфері ВІЛ/СНІД серед представинків груп найвищого ризику в Україні» який впроваджується в Україні міжнародною організацією Пакт (Pact) у партнерстві з Фемілі Хелс Інтернешнл (FHI360). Тренер: Волик Анатолій, редактор газети «Біла Альтанка», м. Полтава. 

   Під час тренінгу учасники поглиблять свої знання щодо теорії журналістики та закріплять набуті знання під час виконання практичних завдань. Програму тренінгу можна проглянути за посиланням: http://bit.ly/11qChxE .

   До участі запрошуються журналісти ВІЛ-сервісних видань та журналісти, які пишуть на соціальну тематику. 

   Для участі у тренінгу необхідно до 10:00 1 грудня 2014 р заповнити анкету: http://goo.gl/forms/pSqlcrvM6u. Підтвердження участі у тренінгу відібрані учасники отримають 3 грудня 2014 р. Організаційні деталі будуть повідомлені відібраним учасникам.

   Харчування та проживання учасників з інших міст передбачено організаторами. Транспортні витрати (залізничні, автобусні квитки) будуть також відшкодовані згідно з пред’явленими проїзними документами. Зверніть увагу, що проїзд СВ, Інтерсіті+ та літаком відшкодовуватися не буде. Також просимо зауважити, що для відшкодування вартості проїзду необхідна наявність квитків в обидві сторони, а у випадку проїзду маршрутним таксі необхідно взяти у водія свідоцтво перевізника.

   Маєте питання? Дзвоніть: (066) 81-666-21, Садовнікова Ірина, пишіть: irasadovnikova@gmail.com

   Дізнатися більше Оголошення