-
«Біла Альтанка» №64. Тема номера: Декриміналізація секс-роботи
У номері:
- Декриміналізація секс-роботи (інфографіка)
- Інтерв'ю Анатолія Волика з Наталією Ісаєвою, директоркою БО «Легалайф-Україна»
- Інтерв'ю Анатолія Волика зі Світланою Володською, керівницею напрямку профілактичноїроботи серед жінок секс-бізнесув м. Полтава (2004-2012)
- Інтерв'ю Анатолія Волика з Мариною Грідіною-Погорілою, регіональною представницею ВБО «Легалайф-Україна» в Полтавській області
- Трасові історії
- Фрагмент наукової роботи Андрія Протопопова «Виникнення проституції як суспільного феномена» (Диктеріони Полтави)
- Шведська модель (інтерв'ю Марини Грідіної-Погорілої)
-
«Біла Альтанка» №62. Тема номера: декриміналізація
У номері:
Анатолий Волик. Когнитивная свобода.
Пока новосозданная украинская благотворительная организация ВОЛНА (Всеукраинское общество людей, живущих с наркозависимостью) и Альянс общественного здоровья проводят широкую адвокационную политику декриминализации потребителей наркотиков в Украине, «Белая Альтанка» решила копнуть вглубь и изучить на каком фундаменте строится декриминализация веществ и их потребителей. Предмет исследования оказался очень интересным. Выяснилось, что декриминализация и легализация своими корнями держатся за так называемое когнитивное право… Что мы слышали и знаем о нем?
Репортаж Анатолія Волика з першої Міжнародної конференції з медичного канабісу.
Атмосфера на конференції панувала дружня. В залі відчувалося піднесення властиве першим дням довгоочікуваної весни, яка цього року по-справжньому прийшла лише в другій половині квітня. І принесла в країну таку несподівану подію – конференцію з медичного канабісу…
Інтерв'ю з Марією Двигало, соціальною працівницею БО «Меридіан»
– ... раніше роботаз ПГР проводилась переважношляхом аутріч, а у вашій діяльності акцент змінився і зараз робота йде шляхом мобілізації спільнот. У цьому полягає трансформація?
– Так, зокрема. Мобілізація спільнот – наше ключове завдання. І відбувається це не тільки шляхом широкого застосування інтернет-технологій. У нас в «Меридіані», наприклад, діє чотири ініціативні групи: люди, які живуть з наркозалежністю (ЛЖН), жінки, які живуть з наркозалежністю (ЖЖН), люди, які живуть з ВІЛ/СНІД (ЛЖВС) і секс-працівниці (СП). Заняття в групах проводять лідери і лідерки цих спільнот – вони визначають тематику, потреби, інтереси, кейси, кого запросити з фахівців…
Інтерв'ю з Яніною Стемковською, регіональною представницею ВБО «ВОЛНА» в Полтавському регіоні, регіональною координаторкою напрямку ЖЖН (жінки, які живуть з наркозалежністтю) ВБФ «Надія та Довіра», волонтеркою БО «Меридіан» та Мариною Грідіною-Погорілою, лідеркою спільноти секс-працівників у Полтавському регіоні, волонтеркою БО «Меридіан».
Полтавський обласний благодійний фонд
- (0532) 518 340
- info@publichealth.org.ua
- вул. Половка 66-Б, офіс 402,
36034, м. Полтава - Пн-Пт, 9:00-17:00