Полтавський обласний благодійний фонд
 • (0532) 518 340
 • info@publichealth.org.ua
 • вул. Половка 66-Б, офіс 402,
  36034, м. Полтава
 • Пн-Пт, 9:00-17:00

Телефон довіри з
питань ВІЛ/СНІД

0 (800) 500 451

www.helpme.com.ua

  • Грант «Розробка навчальної програми у галузі охорони громадського здоров’я»

   Проект USAID «Реформа ВІЛ-послуг у дії» до 26  січня 2016 року приймає заявки на отримання гранту «Розробка навчальної програми у галузі охорони громадського здоров’я».

   В рамках реалізації гранту пропонується виконати такі три завдання:

   1. Розробка навчальної програми у галузі охорони громадського здоров’я для післядипломної освіти;
   2. Розробка плану впровадження навчального курсу у галузі охорони громадського здоров’я;
   3. Реалізація першого етапу впровадження навчального курсу у галузі охорони громадського здоров’я.

   Претенденти, що відповідають критеріям участі, мають продемонструвати наступне:

   • Організація має бути зареєстрована (заснована) відповідно до законодавства України не менш ніж за 1 (один) рік до подання заявки;
   • Організація має успішний досвід співпраці із закладами української системи охорони здоров’я та/або освітніми закладами;
   • Організація має досвід у створенні/розробці та впровадженні навчальних програм або тренінгових курсів;
   • Академічні навчальні заклади або заклади професійної підготовки, розташовані в одному з пріоритетних регіонів PEPFAR: м. Київ, Дніпропетровська, Запорізька, Київська, Кіровоградська, Миколаївська, Одеська, Полтавська, Херсонська, Черкаська та Чернігівська області. Мають досвід адаптації міжнародних навчальних програм та/або введення нових навчальних програми або сертифікованих програми післядипломної освіти;
   • Перевага надаватиметься запропонованому професорсько-викладацькому колективу, який пройшов міжнародну підготовку у галузі охорони громадського здоров’я та / або епідеміології.
    • Примітка: можна пропонувати професорсько-викладацький колектив, до складу якого входять і фахівці на повній ставці; і викладачі, які працюють на неповну ставку або за контрактом.

   Максимальна сума бюджету для цього Гранту з фіксованою сумою – 80,000.00 доларів США.

   Дізнатися більше Оголошення
  • Грант «Збір та первинна обробка даних для економічного аналізу програм з протидії ВІЛ/ТБ»

   Проект USAID «Реформа ВІЛ-послуг у дії» (Проект) до 27 травня 2015 року приймає конкурсні заявки відповідних організацій на отримання гранту «Збір та первинна обробка даних для економічного аналізу програм з протидії ВІЛ/ТБ» в рамках сприяння 2-ій фазі інвестиційного аналізу.

   Проект надає сприяння 2-й фазі інвестиційного аналізу (Investment Case), який проводить Координаційний механізм країни (КМК) для визначення шляхів максимізації користі від інвестицій у протидію епідемії ВІЛ-інфекції/СНІДу. Інвестиційний аналіз став пріоритетом КМК, очоленого Віце-прем’єр-міністром України, а також Міністерства охорони здоров’я та Міністерства економіки України.

   Претенденти мають відповідати наступним критеріям:

   • Організація має бути заснована не раніше, ніж 3 роки тому.
   • Організація повинна продемонструвати досвід у технічних (експертних) сферах, необхідний для виконання обсягу робіт за грантом.
   • Організація повинна продемонструвати досвід роботи з місцевими органами влади, регіональними управліннями охорони здоров’я, регіональними адміністраціями тощо.
   • Інші зв’язки, альянси, діяльність та інтереси організації не створюють конфлікту інтересів під час реалізації гранту. Організація не повинна бути постачальником послуг у сфері інтересів гранту або залежати від таких постачальників послуг.
   • Досвід реалізації заходів у тих регіонах або технічній (експертній) галузі (ях), на які подається заявка, є перевагою.
   • Персонал з відповідним досвідом (будь ласка, надайте резюме членів команди проекту)

   Ліміт бюджету для данного Гранту з фіксованою сумою -150,000.00 доларів США. 

   ПРО ПРОЕКТ USAID «РЕФОРМА ВІЛ-ПОСЛУГ У ДІЇ»:

   Проект «Реформа ВІЛ-послуг у дії» має на меті посилення системи охорони здоров’я України для забезпечення ефективного та сталого надання послуг з профілактики, лікування та догляду у сфері ВІЛ-інфекції/СНІДу найбільш уразливим групам населення.  Цю мету буде досягнуто шляхом виконання таких основних завдань:

   1)       Сприяння посиленню ролі держави та розвитку національного потенціалу у справі  формування та реалізації науково-обґрунтованих і гендерно-чутливих  програм у сфері протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу,

   2)       Поліпшення та оптимізація розподілу ресурсів і фінансування національних та окремих обласних  програм з протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу для найбільш уразливих  груп населення,

   3)       Оптимізація і зміцнення кадрових ресурсів охорони здоров’я для надання гендерно-чутливих послуг з протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу найбільш уразливим групам населення.

   ПЕРЕДУМОВИ ТА СФЕРИ, ЩО Є ОБ’ЄКТАМИ ЗАЦІКАВЛЕННОСТІ:

   Передбачається, що інвестиційний аналіз (Investment Case) сприятиме кращому управлінню та кращій реалізації національної відповіді на епідемію ВІЛ-інфекції/СНІДу, ніж та, яка існує нині в Україні в рамках системи охорони здоров’я.

   Запланований інвестиційний аналіз (IА) передбачає неабияку користь від поєднання різних програмних складових, а також від розширення, реструктуризації та пріоритизації ключових заходів з профілактики, лікування, догляду та підтримки.

   КРИТЕРІЇ ВІДПОВІДНОСТІ ОРГАНІЗАЦІЙ:

   Неурядові організації (НУО), юридичні особи регіонального та національного рівнів, що проводять  незалежну діяльність та зареєстровані в Україні належним чином (прибуткові та неприбуткові), професійні організації, університети, статути яких містять положення про можливість отримувати гранти, науково-дослідницькі установи, мають право подавати заявки на отримання гранту.

   ПРОЦЕС ПОДАННЯ ЗАЯВКИ:

   Зацікавлені організації, що є відповідними для участі у конкурсі, мають укомплектувати Заявку, що міститься в пакеті заявника (адреса для завантаження : http://goo.gl/AAuSqX). У випадку складнощів при завантаженні, надсилайте, будь ласка, запит за адресою  grant@hss-share.net.ua

   Питання щодо грантового конкурсу потрібно надсилати на адресуgrant@hss-share.net.uaдо 13 травня, 2015 року включно. Відповіді на питання будуть надіслани всім учасникам до 16 травня, 2015 року.

   Інформаційний семінар / вебінар пройде 12 травня 2015 року з метою уточнення грантових процедур і цілей гранту. Реєстрація за допомогою електронної пошти grant@hss-share.net.ua до кінця робочого дня, 08 травняня 2015 року.

   Заявки приймаються до 23:59 27 травня, 2015 року.


   Дізнатися більше Оголошення
  • Грант для ВІЛ-сервісних організацій України

   Благодійна організація «Соціальна служба «Віфанія» спільно з Всеукраїнською благодійною організацією «Всеукраїнська Мережа ЛЖВ» оголошують відкритий конкурс для ВІЛ-сервісних організацій України на участь в проекті«Диверсифікація джерел фінансування послуг ВІЛ-сервісних організацій».

   Метою конкурсу є залучення ВІЛ-сервісних організацій з різних регіонів України до впровадження проекту «Диверсифікація джерел фінансування послуг ВІЛ-сервісних організацій».

   Відібрані організації здійснюватимуть діяльність у напрямку розвитку свого інституційного потенціалу, реалізації маркетингових планів на місцях, запровадження прецедентів фінансування послуг з джерел, відмінних від коштів ГФ, забезпечення сталості розвитку та фінансування обраних послуг, їх активне просування на ринку соціальних послуг.

   В рамках проекту передбачається консультативна підтримка з боку представників  сектору економіки, бізнес-компаній національного рівня щодо  проведення аналізу ринків та спроможності ВІЛ-сервісних організацій, підготовки маркетингових стратегій, надання технічної підтримки та подальшого супроводження впровадження маркетингових планів та розвитку соціальних послуг на місцях.  

   Загальні умови участі у конкурсі

   Перший етап реалізації проекту в 2015 році передбачає відбір 4 ВІЛ-сервісних організації для впровадження бізнес-підходів в практику їхньої діяльності.

   До участі в конкурсі запрошуються недержавні організації, які офіційно зареєстровані в Україні, та надають соціальні послуги у сфері ВІЛ/СНІД.

   Критерії відбору учасників

   Відбір учасників здійснюватиметься на конкурсній основі. Критеріями відбору організацій слугуватиме конкурс мотиваційних листів ВІЛ-сервісних організацій щодо їхньої участі в проекті, та досвід надання послуг у сфері ВІЛ/СНІД.  

   Зацікавленим організаціям необхідно надіслати мотиваційні листи від імені керівника організації на адресу електронної пошти БО «Соціальна служба «Віфанія»: bethany@bethany.kiev.ua

   Кінцевий термін подачі мотиваційних листів – 23 березня 2015 р. до 18:00.

   Всім учасникам будуть повідомлені результати конкурсного відбору по його завершенню.

   Контакти:

   • Благодійна організація «Соціальна служба «Віфанія»
   • Тарас Брижоватий , Анна Станіславчук
   • bethany@bethany.kiev.ua
   • (044) 417 36 06

   Джерело: ресурсний центр "Гурт"

   Дізнатися більше Оголошення
  • Грантовий конкурс для проектів з розвитку сільських громад

   Міжнародний Фонд «Монсанто» розпочинає черговий цикл прийому пропозицій проектів від недержавних організацій для надання грантів, які спрямовані на поліпшення життя людей у сільських громадах.

   В Україні Фонд «Монсанто» приймає пропозиції проектів для надання грантів за такими напрямами:

   • Освітні проекти, спрямовані на покращення освіти у сільських громадах, у тому числі за рахунок підтримки шкіл, бібліотек, наукових центрів, навчальних програм. 
   • Забезпечення критичних потреб громад, у тому числі допомога у вирішенні проблем санітарії, доступу до чистої води, громадської безпеки та різноманітних інших місцевих потреб.

   Заявки на отримання грантів приймаються у період з 1 липня до 31 серпня лише за запрошенням. Щоб отримати запрошення, потрібно через форму за адресою www.monsantofund.org/about/contact/ надіслати опис організації та короткий опис проекту (включно з сумою необхідного гранту) англійською мовою. Якщо Фонд «Монсанто» буде зацікавлений підтримати проект, представник Фонду надасть код запрошення. Усі грантові заявки та усі необхідні документи повинні бути перекладені англійською мовою. Заявки подаються онлайн.

   Джерело: Портал "Громадський простір"

   Дізнатися більше Оголошення