Полтавський обласний благодійний фонд
 • (0532) 518 340
 • info@publichealth.org.ua
 • вул. Половка 66-Б, офіс 402,
  36034, м. Полтава
 • Пн-Пт, 9:00-17:00

Телефон довіри з
питань ВІЛ/СНІД

0 (800) 500 451

www.helpme.com.ua

  • У Кременчуцькій колонії для неповнолітніх відбувся турнір із міні-футболу

   23 серпня 2014 року у Кременчуцькій виховній колонії для неповнолітніх відбувся спортивно-профілактичний захід, організований Полтавським обласним благодійним фондом «Громадське здоров`я» в рамках реалізації проекту «Права та здоровя уразливих груп населення: заповнюючи прогалини» за фінансової підтримки «СНІД Фонду Схід-Захід» (AFEW). До проведення заходу також долучився Полтавська обласна філія Олімпійського комітета України. Захід мав на меті популяризацію здорового способу життя і складався з інтерактивної лекції та турніру з міні-футболу, у якому приняли участь спеціальні гості – дитяча футбольна команда «Олімп» з Чернівецького міського благодійного фонду «Нова сім`я». Хлопці з Чернівців змагалися з двома командами Кременчуцької колонії і поступилися їм з мінімальними рахунками, показавши сильну, злагоджену гру,  приємно здивувавши і глядачів, і суперників. Але в таких матчах переможцем є дружба, а головним призом – здоров`я.

   Колектив ПОБФ «Громадське здоров`я» висловлює подяку начальнику Кременчуцької виховної колонії для неповнолітніх, Величку Юрію Вікторовичу та співробітникам колонії за сприяння в організації турніру з міні-футболу, і сподівається, що такі заходи стануть традицією.

   Юні футболісти з Чернівецького благодійного фонду «Нова сім`я» не приховували своє задоволення від візиту до колонії та футбольного турніру і сповнені рішучості у майбутньому продовжити змагання. Хлопці-вихованці колонії також щиро дякували гостям і фахівцям ПОБФ «Громадське здоров`я» і проводжали їх словами: «Приїжджайте ще!»

   Дізнатися більше Діяльність фонду «Громадське здоров’я»