Полтавський обласний благодійний фонд
 • (0532) 518 340
 • info@publichealth.org.ua
 • вул. Половка 66-Б, офіс 402,
  36034, м. Полтава
 • Пн-Пт, 9:00-17:00

Телефон довіри з
питань ВІЛ/СНІД

0 (800) 500 451

www.helpme.com.ua

  • Полтавці прийшли під ОДА в «Чорний вівторок»

   Сюжет телеканалу ІРТ про акцію «Чорний вівторок».
   Акції протесту «Чорний вівторок», які пройшли по всій Україні 21 жовтня, викликані тим, що влада, включно із Кабміном та Міністерством охорони здоров»я провалила тендери на закупівлю медичних препаратів для смертельно хворих пацієнтів. А це означає, що ці люди покинуті державою напризволяще та продовжують помирати, говорять представники громадських організацій.
   Лікарі, які прийшли на акцію поспілкуватися із людьми та роз»яснити становище, стверджують: у Полтавській області - ситуація під контролем. Медичні працівники говорять, що мають запаси і зможуть забезпечити усіх, хто того потребує, спеціальними препаратами.
   Те, що ситуація із ліками для важкохворих на Полтавщині не є кричущою, підтверджують і в благодійній організації «Мережа людей, що живуть з ВІЛ/СНІДом». Але, як кажуть фахівці, не треба сидіти, склавши руки, бо рано чи пізно запаси закінчаться.


   Дізнатися більше Діяльність фонду «Громадське здоров’я»

   Теги:

   акція, ЛЖВ,
  • 21 жовтня о 9.30 в м. Полтаві під ОДА відбудеться акція пацієнтів із тяжкими хворобами «ЧОРНИЙ ВІВТОРОК».

   21 жовтня о 9.30 в м. Полтаві за адресою вул. Жовтнева 45 (ОДА) відбудеться акція пацієнтів із різними смертельними хворобами «Чорний» вівторок».

   Мета акції: домогтися у найкоротші терміни від Кабінету Міністрів України проведення закупівлі ліків по всіх державних програмах за кошти бюджету 2014 року. 
   Тільки у такому випадку хворі у всіх регіонах України зможуть отримати життєво необхідні ліки, включаючи людей, що живуть з ВІЛ, туберкульозом, онкологією, гепатитом та іншими захворюваннями.

   Дізнатися більше Оголошення

   Теги:

   акція,