Полтавський обласний благодійний фонд
 • (0532) 518 340
 • info@publichealth.org.ua
 • вул. Половка 66-Б, офіс 402,
  36034, м. Полтава
 • Пн-Пт, 9:00-17:00

Телефон довіри з
питань ВІЛ/СНІД

0 (800) 500 451

www.helpme.com.ua

  • Акція «Здолаємо туберкульоз разом»

   29 березня 2016 року на кафедрі соціальної медицини Української медичної стоматологічної академії в Полтаві пройшла акція до Всеукраїнського місячника боротьби з туберкульозом, ініційована Міжнародним благодійним фондом «Альянс громадського здоров’я» з метою покращення показників раннього виявлення туберкульозу в Україні. 

   Дізнатися більше Діяльність фонду «Громадське здоров’я»
  • Фонд «Громадське здоров'я» вдруге передав літературу бібліотеці Медичної академії

   4 червня 2014 року вдруге відбулася передача медичної літератури, зібраної благодійним фондом «Громадське здоров’я», до бібліотеки Української медичної стоматологічної академії Полтави.

   Серед переданих книжок – матеріали по стоматології, судинній хірургії, материнству і дитинству та профільна література з профілактики ВІЛ/СНІД, зокрема декілька примірників брошури «Профілактика ВІЛ на робочому місці медичного працівника» (2011 рік). Також до стенду газети «Біла Альтанка», який розміщено в читальному залі бібліотеки УМСА передано нові випуски газети, присвячені проблемам туберкульозу та вірусних гепатитів. З адміністрацією бібліотеки досягнуто домовленість про регулярне оновлення стенду газети «Біла Альтанка» та про замовлення тематичної літератури для працівників та клієнтів фонду у разі такої необхідності.

   Зі свого боку ПОБФ «Громадське здоров’я» наголошує, що в офісі фонду за адресою м. Полтава, вул. Половка, 66-Б, офіс 402 (тел.. 518–340), продовжується прийом книг від населення для передачі її бібліотекам області. Мова йде не тільки про медичну, але й про художню (зокрема, дитячу) літературу.

   Користуючись нагодою, фонд оголошує подяку волонтеру Гєнкіну Ігорю за моніторинг пунктів прийому макулатури м. Полтави і рятування від утилізації цінних книжок. Будьте відповідальними – поважайте книгу!

   Дізнатися більше Діяльність фонду «Громадське здоров’я»

   Теги:

   УМСА,
  • Серія лекцій до Дня боротьби зі СНІД пройшла у навчальних закладах Полтави та Диканьки

   Традиційно, напередодні Дня боротьби зі СНІД, що відзначається в усьому світі 1 грудня, фахівців фонду «Громадське здоров'я» запрошують до навчальних закладів провести тематичні лекції для студентів та школярів. Насиченим такими візитами до навчальних закладів виявився тиждень, що передує 1 грудня. Пропонуємо переглянути коротенькі фотозвіти з цих інформаційно-просвітницьких акцій.

   26 листопада. Перша лекція-презентація пройшла в УМСА, де у залі стоматологічного факультету зібрались лікарі-інтерни та викладачі кафедри Післядипломної освіти лікарів-стоматологів. Особливу увага під час лекції Анатолій Волик приділив аспектам професійної діяльності майбутніх стоматологів у контексті ВІЛ-інфекції та СНІДу, а також презентував останні статистичні данні щодо поширення ВІЛ в Україні. Щоб лекція не була занадто одноманітною, вирішено було показати фільм про ВІЛ/СНІД для медичних працівників.

   Дізнатися більше Діяльність фонду «Громадське здоров’я»
  • Передача літератури бібліотеці УМСА

   Впорядковуючи бібліотеку Ресурсного центру, ми виявили певну кількість спеціалізованої медичної літератури, яку ми не використовуємо, а тому вирішили передати її бібліотеці Української медичної стоматологічної академії. Окрім того, вагомий внесок зробив і Анатолій Волик, який також передав значну кількість медичної літератури зі своєї домашньої бібліотеки, всього близько 40 книг. Як бонус до цього, ми також передали бібліотеці кілька останніх номерів газети «Біла Альтанка». 

   Бібліотекарі з радістю прийняли подарунки та навіть подякували нам на своєму блозі.

   До речі, запрошуємо відвідати блог бібліотеки УМСА та ознайомитись із можливостями та ресурсами книгосховища та читальної зали (до речі, там працює безкоштовний wi-fi та «Візочок мігруючої літератури» — український буккросінг:). 

   Дізнатися більше Діяльність фонду «Громадське здоров’я»

   Теги:

   УМСА,