Полтавський обласний благодійний фонд
 • (0532) 518 340
 • info@publichealth.org.ua
 • вул. Половка 66-Б, офіс 402,
  36034, м. Полтава
 • Пн-Пт, 9:00-17:00

Телефон довіри з
питань ВІЛ/СНІД

0 (800) 500 451

www.helpme.com.ua

  • «Біла Альтанка» №66. Тема номеру: Cтигма і дискримінація

   У номері:

   - Інфографіка "Показник рівня стигми ЛЖВ" 

   - Стигмаи дискриминация. Опрос в Полтаве.

   - Про стигму. Замітки Анатолія Волика з тренінгу «Подолання стигми і дискримінації, формування толерантногоставлення до людей, які хворіють або перехворіли на туберкульоз, в тому числі з груп підвищеного ризику».

   - Ирвинг Гофман. Стигма: Заметки об управлении испорченной идентичностью. Фрагменты исследования.

   - Марія Двигало про Всесвітній День Нуль Дискримінації (Колектив БО «Меридіан» в дії)

   - Ксения Чубук. Психофобия: такая близкая, такая невидимая

   - Репортаж з тренінгу для тренерів «Подолання стигми і дискримінації, пов’язаної з ВІЛ, у медичних закладах України як основного бар’єру до тестування та лікування».

   Завантажити номер

   Дізнатися більше Архів номерів газети «Біла Альтанка»
  • «Біла Альтанка» №64. Тема номера: Декриміналізація секс-роботи

   У номері:


   - Декриміналізація секс-роботи (інфографіка)

   - Інтерв'ю Анатолія Волика з Наталією Ісаєвою, директоркою БО «Легалайф-Україна»

   - Інтерв'ю Анатолія Волика зі Світланою Володською, керівницею напрямку профілактичноїроботи серед жінок секс-бізнесув м. Полтава (2004-2012)

   - Інтерв'ю Анатолія Волика з Мариною Грідіною-Погорілою, регіональною представницею ВБО «Легалайф-Україна» в Полтавській області

   - Трасові історії

   - Фрагмент наукової роботи Андрія Протопопова «Виникнення проституції як суспільного феномена» (Диктеріони Полтави)

   - Шведська модель (інтерв'ю Марини Грідіної-Погорілої)

   Завантажити БА64

    

    

   Дізнатися більше Архів номерів газети «Біла Альтанка»
  • «Біла Альтанка» №62. Тема номера: декриміналізація

   У номері: 

   Анатолий Волик. Когнитивная свобода.

   Пока новосозданная украинская благотворительная организация ВОЛНА (Всеукраинское общество людей, живущих с наркозависимостью) и Альянс общественного здоровья проводят широкую адвокационную политику декриминализации потребителей наркотиков в Украине, «Белая Альтанка» решила копнуть вглубь и изучить на каком фундаменте строится декриминализация веществ и их потребителей. Предмет исследования оказался очень интересным. Выяснилось, что декриминализация и легализация своими корнями держатся за так называемое когнитивное право… Что мы слышали и знаем о нем?

   Репортаж Анатолія Волика з першої Міжнародної конференції з медичного канабісу.

   Атмосфера на конференції панувала дружня. В залі відчувалося піднесення властиве першим дням довгоочікуваної весни, яка цього року по-справжньому прийшла лише в другій половині квітня. І принесла в країну таку несподівану подію – конференцію з медичного канабісу…

   Інтерв'ю з Марією Двигало, соціальною працівницею БО «Меридіан»

   – ... раніше роботаз ПГР проводилась переважношляхом аутріч, а у вашій діяльності акцент змінився і зараз робота йде шляхом мобілізації спільнот. У цьому полягає трансформація?

   – Так, зокрема. Мобілізація спільнот – наше ключове завдання. І відбувається це не тільки шляхом широкого застосування інтернет-технологій. У нас в «Меридіані», наприклад, діє чотири ініціативні групи: люди, які живуть з наркозалежністю (ЛЖН), жінки, які живуть з наркозалежністю (ЖЖН), люди, які живуть з ВІЛ/СНІД (ЛЖВС) і секс-працівниці (СП). Заняття в групах проводять лідери і лідерки цих спільнот – вони визначають тематику, потреби, інтереси, кейси, кого запросити з фахівців…

   Інтерв'ю з Яніною Стемковською, регіональною представницею ВБО «ВОЛНА» в Полтавському регіоні, регіональною координаторкою напрямку ЖЖН (жінки, які живуть з наркозалежністтю) ВБФ «Надія та Довіра», волонтеркою БО «Меридіан» та Мариною Грідіною-Погорілою, лідеркою спільноти секс-працівників у Полтавському регіоні, волонтеркою БО «Меридіан».

   Завантажити файл

    

   Дізнатися більше Архів номерів газети «Біла Альтанка»