Полтавський обласний благодійний фонд
 • (0532) 518 340
 • info@publichealth.org.ua
 • вул. Половка 66-Б, офіс 402,
  36034, м. Полтава
 • Пн-Пт, 9:00-17:00

Телефон довіри з
питань ВІЛ/СНІД

0 (800) 500 451

www.helpme.com.ua

  • Полтавці прийшли під ОДА в «Чорний вівторок»

   Сюжет телеканалу ІРТ про акцію «Чорний вівторок».
   Акції протесту «Чорний вівторок», які пройшли по всій Україні 21 жовтня, викликані тим, що влада, включно із Кабміном та Міністерством охорони здоров»я провалила тендери на закупівлю медичних препаратів для смертельно хворих пацієнтів. А це означає, що ці люди покинуті державою напризволяще та продовжують помирати, говорять представники громадських організацій.
   Лікарі, які прийшли на акцію поспілкуватися із людьми та роз»яснити становище, стверджують: у Полтавській області - ситуація під контролем. Медичні працівники говорять, що мають запаси і зможуть забезпечити усіх, хто того потребує, спеціальними препаратами.
   Те, що ситуація із ліками для важкохворих на Полтавщині не є кричущою, підтверджують і в благодійній організації «Мережа людей, що живуть з ВІЛ/СНІДом». Але, як кажуть фахівці, не треба сидіти, склавши руки, бо рано чи пізно запаси закінчаться.


   Дізнатися більше Діяльність фонду «Громадське здоров’я»

   Теги:

   акція, ЛЖВ,
  • Аналітичний звіт за результатами дослідження «Показник рівня стигми ЛЖВ – Індекс Стигми»

   Аналітичний звіт за результатами дослідження «Показник рівня стигми ЛЖВ – Індекс Стигми» (скачати)

   Люди, які живуть з ВІЛ/СНІДом, часто стикаються з упередженим до них ставленням (стигмою) та конкретними діями інших людей, що обмежують права і свободи ЛЖВ (дискримінацією). Багато із ЛЖВ або не знають, у чому саме полягають їхні права та як їх захистити, або зневірені в можливості їх відстоювання. Ця проблема актуальна не лише для України, адже епідемія ВІЛ/СНІДу поширилась на всі континенти і в усіх країнах. Усюди, де населення недостатньо чітко уявляє собі основні шляхи передачі ВІЛ-інфекції й те, як вона не передається, де поширені різноманітні міфи щодо цього захворювання, є підґрунтя для стигми і дискримінації ЛЖВ.

   Протидіяти цим явищам і захищати права ЛЖВ покликані неурядові правозахисні організації, зокрема об’єднання людей, які живуть з ВІЛ. Такі організації мають чимало свідчень щодо стигми і дискримінації своїх клієнтів, а також приклади успішного захисту їхніх прав. Але для того, щоб змінити ситуацію на краще на національному і міжнародному рівнях, важливо мати не лише приклади, а й чіткі показники поширеності цих негативних явищ на рівні ЛЖВ-спільноти.

   Авторський колектив:
   Демченко І.Л., канд.
   екон. наук (керівник)
   Артюх О.Р.
   Сосідко Т.І.
   Костючок М.М.
   Бєлоносова Н.А.
   Брижовата О.С.

   Видавець: ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ»

   Рік видання: 2014

   Кількість сторінок: 96

   Дізнатися більше Бібліотека