Полтавський обласний благодійний фонд
 • (0532) 518 340
 • info@publichealth.org.ua
 • вул. Половка 66-Б, офіс 402,
  36034, м. Полтава
 • Пн-Пт, 9:00-17:00

Телефон довіри з
питань ВІЛ/СНІД

0 (800) 500 451

www.helpme.com.ua

  • Женские вопросы (серия «Забота о себе, о своем здоровье»)

   Брошюра «Женские вопросы» (скачать)

   В этой брошюре вы найдете информацию:

   - о наиболее важных гигиенических нормах;

   - о презервативах и проблемах, которые могут возникать при их использовании;

   - о том, что нужно делать, если при контакте тебя могли заразить.

   Издатель: «СПИД Фонд Восток-Запад»(AIDS Foundation East-West, AFEW)

   Помощь в подготовке буклета: Оксана Борзых

   Год издания: 2007 г.

   Дізнатися більше Наші публікації
  • Закон і відповідальність (серія «Турбота про себе, про своє здоров'я»)

   Брошура «Закон і відповідальність» (скачати)

   Головною метою даної брошури є інформування жінок, залучених до секс-бізнесу, про існування адміністративної та кримінальної відповідальності за правопорушення і злочини, що тісно пов’язані із проституцією. Також даними матеріалами ми прагнемо звернути увагу працівників правоохоронних органів, які під час несення служби безпосередньо контактують з жінками комерційног осексу, на норми Статуту патрульно-постової служби, в частині, що регламентує порядок поведінки з громадянами.

   Автори брошури: Наталія Кузьменкова (текст) та Дмитро Білокінь (малюнки)

   Рецензія: викладач кафедри цивільно-правових дисциплін юридичного факультету Львівського державного університету внутрішніх справ, кандидат юридичних наук Онишко Оксана Богданівна, доцент кафедри адміністративного права та адміністративного процесу факультету економічної безпеки Львівського держав-ного університету внутрішніх справ, кандидат юридичних наук Чорномаз Оксана Богданівна

   Видавець: «СНІД Фонд Схід-Захід»(AIDS Foundation East-West, AFEW)

   Рік видання: 2010

   Дізнатися більше Наші публікації

   Теги:

   ЖКС,
  • Краткое изложение результатов операционного исследования «Оценка внедрения пилотных проектов «Повышение уровня эффективности профилактических программ для секс-работников путем внедрения женских презервативов (фемидомов)»

   Краткое изложение результатов операционного исследования «Оценка внедрения пилотных проектов «Повышение уровня эффективности профилактических программ для секс-работников путем внедрения женских презервативов (фемидомов)» (скачать)

   Научная редакция: М. Варбан, О. Матияш

   Издатель: Международный Альянс по ВИЧ/СПИД в Украине

   Год издания: 2011

   Количество страниц: 22

   Дізнатися більше Бібліотека
  • Аутрич-работа среди работников коммерческого секса

   Аутрич-работа среди работников коммерческого секса (скачать)

   Тренинговое руководство по подготовке персонала неправительственных и государственныхорганизаций для работы по профилактике ВИЧ-инфекции/ИПППсреди работников коммерческого секса.

   Издатель: Международный Альянс по ВИЧ/СПИД в Украине

   Год издания: 2008

   Количество страниц: 83

   Дізнатися більше Бібліотека
  • Балка: жінки, наркотики та ВІЛ в Україні

   Документальний фільм, знятий Інститутом відкритого суспільства про вплив на жінок епідемії ВІЛ, пов'язаної з наркотиками, яка відбувається у Східній Європі. 2010 рік. 36 хвилин. Мова: російська (з англійськими субтитрами). 3 частини.

   Режисери: Аня Мексін, Ліза Мексін.

   Продюсер: Софі Пінкхем.

   Музика: Джефф Макспадден.

   Звукове оформлення: Сезар Давіла-Рівера.

   Частина 1: Зіна і Марина – найкращі подруги і активні споживачі наркотиків, які скоро дізнаються про свій ВІЛ-статус. Частина 2: Таня - мати двох дітей, приймає замісну терапію, а її чоловік продовжує вживати наркотики. Частина 3: Галя - в минулому СІН, тепер працює консультантом рівний-рівному в аутріч-проекті.

   Дізнатися більше Відео

   Теги:

   ЖКС,
  • Как сделать секс-работу безопасной

   Как сделать секс-работу безопасной

   Книга «Как сделать секс-работу безопасной» была написана для распространения в разных странах мира, нонаряду со схожими аспектами, связанными с секс-работой, каждый регион отличается собственной специфи-кой. Так появилась идея русскоязычного варианта книги, адаптированного к реалиям постсоветских стран. Для подготовки подобного издания было решено привлечь сотрудников различных проектов, секс-работникови специалистов.

   Издатель: Сеть проектов по секс-работе, 1997. МБФ «Международный Альянс по ВИЧ/СПИД в Украине», 2008. Перевод и адаптация.

   Год издания: 2008

   Страницы: 120

   Дізнатися більше Бібліотека
  • Проституція як соціально-педагогічна проблема

   Проституція як соціально-педагогічна проблема (скачать)

   Наукова праця присвячена теоретико-практичному дослідженню соціально-педагогічних аспектів одного із видів девіантної поведінки – проституції. Видання адресоване працівникам галузі соціальної роботи, психологам, педагогам, науковим працівникам, студентам та магістрантам спеціальностей «Соціальна робота», «Соціальна педагогіка», «Практична психологія».

   Автори: Андрій Протопопов, Наталія Савельєва

   Рік видання: 2009

   Кількість сторінок: 121

   Дізнатися більше Бібліотека

   Теги:

   ЖКС,
  • Узнай больше о женских презервативах

   Узнай больше о женских презервативах (скачать)

   Издатель: Международный Альянс по ВИЧ/СПИД в Украине

   Год издания: 2010

   Количество страниц: 16

   Дізнатися більше Бібліотека
  • Аналітичний звіт «Моніторинг поведінки та поширення ВІЛ-інфекції серед жінок, які надають сексуальні послуги за плату, як компонент епіднагляду за ВІЛ другого покоління»

   Аналітичний звіт «Моніторинг поведінки та поширення ВІЛ-інфекції серед жінок, які надають сексуальні послуги за плату, як компонент епіднагляду за ВІЛ другого покоління»

   В Україні епідемія ВІЛ/СНІДу сконцентрована в групах ризику: серед ЖКС,споживачів ін’єкційних наркотиків (СІН) і чоловіків, які мають секс із чоловіками(ЧСЧ). Разом з ними уразливими до ВІЛ/СНІДу стають також і групи-містки,зокрема клієнти ЖКС. За даними дослідження з оцінки чисельності уразливихдо ВІЛ груп, проведеного у 2008–2009 рр., оціночна кількість ЖКС в Україністановить 65–93 тисячі.

   Видавець: МБФ «Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні»

   Рік видання: 2010

   Кількість сторінок: 74

   Дізнатися більше Бібліотека
  • Аналітичний звіт «Моніторинг поведінки та поширення ВІЛ-інфекції серед клієнтів жінок, які надають сексуальні послуги за плату, як компонент епіднагляду за ВІЛ другого покоління»

   Аналітичний звіт «Моніторинг поведінки та поширення ВІЛ-інфекції серед клієнтів жінок, які надають сексуальні послуги за плату, як компонент епіднагляду за ВІЛ другого покоління»

   Епідемія ВІЛ/СНІДу є одним із найбільш небезпечних чинників, які негатив-но впливають на розвиток особистості та суспільства. Сьогодні в Україні епіде-мія ВІЛ/СНІДу концентрується в групах ризику: серед жінок комерційного сексу(ЖКС), споживачів ін’єкційних наркотиків (СІН) та чоловіків, які мають секс із чо-ловіками (ЧСЧ). Однак за даними офіційної статистики, починаючи з 2008 рокуфіксується переважання статевого шляху інфікування ВІЛ над парентеральним1,що може вказувати на ризик переходу епідемії із груп ризику до загального на-селення. З огляду на цей факт дослідження серед груп-містків тобто груп, якіконтактують із представниками групи ризику і через які ВІЛ може потрапляти взагальне населення є вкрай актуальним. Чоловіки, які користуються сексуальни-ми послугами жінок за винагороду є однією із таких груп.

   За даними Демографічно-медичного дослідження, проведеного в 2007 році22% чоловіків у віці 15-49 років зазначили, що сплачували за сексуальні послугипротягом 12 місяців. 84% із них вказали на використання презерватива протягомостаннього комерційного сексуального контакту.

   Видавець: МБФ «Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні»

   Рік видання: 2010

   Кількість сторінок: 50

   Дізнатися більше Бібліотека