Полтавський обласний благодійний фонд
 • (0532) 518 340
 • info@publichealth.org.ua
 • вул. Половка 66-Б, офіс 402,
  36034, м. Полтава
 • Пн-Пт, 9:00-17:00

Телефон довіри з
питань ВІЛ/СНІД

0 (800) 500 451

www.helpme.com.ua

  • «Біла Альтанка» №63. Тема номера: Педагогіка підліткового віку

   У номері:

   - Освіта як гра: інноваційні навчальні методики (інфографіка)

   - Анатолій Волик. Макаренкологія

   - «Підлітки поза увагою». Перші підсумки реалізації проекту в Україні. Інтерв'ю з Іриною Жарук (Альянс громадського здоров’я) і Іриною Нерубаєвою (AFEW–Україна)

   «Підлітки поза увагою»: харківський досвід. Андрій Матвєєв, благодійний фонд «Благо», Центр денного перебування«Компас», Харків

   Сходи посіяних зерен. Інтерв'ю з Наталією Златопольською, співробітниця проекту «Підлітки поза увагою» ПОБФ «Громадське здоров’я» (Полтава)

   - Анатолій Волик. Філологія і копролалія. 

   Завантажити випуск

   Дізнатися більше Архів номерів газети «Біла Альтанка»
  • У Полтаві відкрився центр допомоги підліткам груп ризику

   5 квітня 2017 року Полтавський обласний благодійний фонд «Громадське здоров’я» відкрив Центр, дружній до підлітків, «Альтаїр». Центр знаходиться у Шевченківському районі міста за адресою вул. Героїв Сталінграда, 28.

   Робота «Альтаїру» спрямована на допомогу підліткам груп ризику, зокрема із досвідом вживання психоактивних речовин, у тому числі наркотиків. Центр стане ключовим у наданні комплексної соціально-психологічної допомоги, включаючи захист прав дітей, для даної цільової групи у місті та області. Відкриття Центру «Альтаїр» стало можливим за підтримки Міжнародного благодійного фонду «СНІД Фонд Схід-Захід» (AIDS Foundation East-West – AFEW-Україна) у рамках проекту «Права та здоров’я уразливих груп населення: заповнюючи прогалини», що фінансується Міністерством закордонних справ Королівства Нідерландів.

   Дізнатися більше Служба «Альтаїр»
  • Акція «Здолаємо туберкульоз разом»

   29 березня 2016 року на кафедрі соціальної медицини Української медичної стоматологічної академії в Полтаві пройшла акція до Всеукраїнського місячника боротьби з туберкульозом, ініційована Міжнародним благодійним фондом «Альянс громадського здоров’я» з метою покращення показників раннього виявлення туберкульозу в Україні. 

   Дізнатися більше Діяльність фонду «Громадське здоров’я»
  • Аудиторські звіти про перевірку фінансової звітності організації (2014, 2015 рр.)

   За фінансової підтримки ГО «Ініціативний центр сприяння активності та розвитку громадського почину «Єднання» аудиторською фірмою «ГЛАВБУХ» в період з 10 лютого по 10 березня 2015 року проведено аудиторську перевірку фінансової звітності Полтавського обласного благодійного фонду «Громадське здоров’я» за період 2014 та 2015 року.

   Відповідно до статті Статті 17 «Звітність благодійних організацій» Закону України Про благодійну діяльність та благодійні організації Полтавський обласний благодійний фонд «Громадське здоров’я» публікує результати аудиторського звіту для ознайомлення широкого кола членів громади міста Полтави та територіальних громад Полтавської області.

   Переглянути аудиторський звіт за 2014 р.

   Переглянути аудиторський звіт за 2015 р.

   Дізнатися більше Звіти
  • Пенітенціарії Полтави взяли участь у тренінговому занятті по роботі зі «складними підлітками»

   3 лютого 2016 року за сприяння Полтавського обласного благодійного фонду «Громадське здоров'я» відбулося тренінгове заняття «Інноваційні методи роботи з підлітками груп ризику».

   Дізнатися більше Діяльність фонду «Громадське здоров’я»
  • «Громадське здоров'я» на Міжнародній науково-практичній конференції «Ефективні підходи в роботі з підлітками, які мають досвід вживання психоактивних речовин»

   З 18 по 20 листопада у Києві проходила Міжнародна науково-практична конференція «Ефективні підходи в роботі з підлітками, які мають досвід вживання психоактивних речовин», у якій взяли участь представники нашої організації. 

   Більше фото з конференції дивіться у фотоальбомі.

   Дізнатися більше Діяльність фонду «Громадське здоров’я»
  • Тренінг «Робота зі стресом і посттравматичним стресовим розладом. Особливості психологічної допомоги в умовах АТО в Україні»

   Інформаційно-ресурсний тренінговий центр (ІРЦ) ПОБФ «Громадське здоров’я» в 2015 році тимчасово опинився без фінансування, але не припинив свою роботу і продовжує надавати технічну, консультативну і методичну допомогу на замовлення від державних та недержавних організацій соціально-медичного профілю. Так, одним з нових напрямів роботи ІРЦ став тренінг «Робота з ПТСР», актуальність якого зумовлена часом – проведенням в Україні антитерористичної операції (АТО), що по суті є війною з усіма притаманними війні наслідками. 

   Дізнатися більше Діяльність фонду «Громадське здоров’я»
  • На базі фонду «Громадське здоров’я» 3 дні стажувались колеги з Чернівців

   З 9  по 11 червня на базі ПОБФ «Громадське здоров’я» відбулося стажування співробітників ЧБФ «Нова сім’я». Стажування відбувалось в рамках проекту «Права та здоров’я уразливих груп населення: заповнюючи прогалини» за фінансової підтримки МБФ СНІД Фонд Схід Захід. В ході першого дня візиту спеціалістам ЧБФ «Нова сім’я»  було запропоновано ознайомитись з основними напрямками діяльності ПОБФ «Громадське здоров’я» та роботою Служби соціального супроводу  «Альтаїр». Розглянуто основні моменти територіальних особливостей роботи з підлітками в м. Полтава, документообіг ССС «Альтаїр».

   Дізнатися більше Діяльність фонду «Громадське здоров’я»
  • У Полтаві пройшов тренінг з основ фандрайзингу

   З 12 по 15 травня у Полтаві пройшов тренінг з основ фандрайзингу.

   Фандрейзинг — це пошук ресурсів (людей, устаткування, інформації, часу, грошей та ін) для реалізації проектів та / або підтримання існування організації.

   Процес залучення коштів на реалізацію своїх проектів – це доволі трудомісткий, часто довготривалий, а також відповідальний процес  . По суті, це справжня наука, в якої є свої хитрощі, тонкощі та нюанси. Якісно та професійно навчити фандрейзингу може тільки людина, яка сама тривалий час займалась пошуком ресурсів та реалізацію проектів. У професіоналізмі людини, яка провела цей тренінг, сумнівів не виникало, це досвідчений у питаннях пошуку ресурсів представник львівської організації «Товариство Лева» Андрій Нечипорук.

   20 учасників (співробітники та волонтери з числа партнерських фондів «Громадське здоров’я») отримали не тільки базові теоретичні знання щодо процесу пошуку фінансування своїх проектів, але й на практиці відпрацювали отримані в ході тренінгу інструменти.

   Дізнатися більше Діяльність фонду «Громадське здоров’я»
  • Первинна профілактика у таборах відпочинку Полтавського району (2013 р.)

   Літо – традиційна пора відпусток, відпочинку та розваг. Чимало батьків відправляють своїх дітей в оздоровчі табори, де впродовж кількох тижнів на лоні природи вони мають змогу набратись здоров'я та вражень на весь наступний рік. Нові знайомства, мало не щоденні конкурси, концерти, вечірні дискотеки та «відірваність» від батьків дають підліткам не лише відчуття свободи, але й сприяють набуттю таких навичок, як адаптація в новому колективі, пошук спільної мови з однолітками. Фонд «Громадське здоров'я» вже не перший рік спільно з Полтавським районним центром соціальних служб для дітей, сім'ї та молоді організовує своєрідні лекції-дискусії у літніх таборах відпочинку на теми ВІЛ/СНІДу, наркоманії та інших соціально-негативних явищ, про які потрібно знати кожній молодій людині.  Цього разу ми завітали до спортивного табору «Олімпійські надії» (с. Соснівка Полтавського району).   Дізнатися більше Первинна профілактика