Полтавський обласний благодійний фонд
 • (0532) 518 340
 • info@publichealth.org.ua
 • вул. Половка 66-Б, офіс 402,
  36034, м. Полтава
 • Пн-Пт, 9:00-17:00

Телефон довіри з
питань ВІЛ/СНІД

0 (800) 500 451

www.helpme.com.ua

  • «Громадське здоров'я» на Міжнародній науково-практичній конференції «Ефективні підходи в роботі з підлітками, які мають досвід вживання психоактивних речовин»

   З 18 по 20 листопада у Києві проходила Міжнародна науково-практична конференція «Ефективні підходи в роботі з підлітками, які мають досвід вживання психоактивних речовин», у якій взяли участь представники нашої організації. 

   Більше фото з конференції дивіться у фотоальбомі.

   Дізнатися більше Діяльність фонду «Громадське здоров’я»
  • Фахівці Ресурного центру вкотре завітали до СПТУ №23

   Із СПТУ №23 у нашого фонду вже давно склались дружні стосунки — ми кілька разів відгукувались на їхні запрошення відвідати заклад із профілактичними лекціями, приуроченими до 1 грудня, а також передавали літературу з первинної профілактики, інформаційні плакати.
   Але цього разу ми вірішили урізноманітнити методи роботи з учнями і прийшли до училища із грою власної розробки. Про неї ми вже писали раніше. Клас розбився на пари і ми почали гру. Потрібно сказати, що більшість хлопців проявляли активність, включались в обговорення, відповідали на питання та ставили їх. Відчувалось, що в учнів є певні прогалини у знаннях із різноманітних тем (ВІЛ-інфекція, вірусні гепатити), але багато складних понять не є для них невідомими. 

   Не менш важливим ефектом від гри є вдосконалення комунікативних навчиок підлітків. Звичайно, не всі могли відразу чітко та зрозуміло висловити свої думки, і в цьому випадку ми допомагали їм сформулювати запитання для того чи іншого поняття. Загалом, зустріч пройшла у динамічній та веселій атмосфері, і хлопці хотіли б запросити нас ще раз :) А для нас це мало не найприємніше — коли у дітей прокидається цікавість та бажання дізнгаватись щось нове. Тим більше, коли це стусується їхнього здоров'я.

   Невеличкий фотозвіт можна подивитись у нашій галереї.

   Захід провели Анатолій Волик (координатор профілактичних програм серед споживачів ін'єкційних наркотиків, випускаючий редактор благодійної газети «Біла Альтанка») та Ірина Садовнікова (кореспондент благодійної газети «Біла Альтанка»)

   Дізнатися більше Діяльність ресурсного центру
  • Розроблено профілактично-розвиваючу гру «Від знання до безпеки»

   На базі фонду розроблено, виготовлено та укомплектовано 200 примірників інтерактивної профілактично-розвичаючої гри «Від знання до безпеки»

   Гра має на меті сприянню попередження соціально-негативних явищ (ВІЛ/СНІД, туберкульоз, хвороби, що передаються статевим шляхом, наркозалежність та її ускладнення тощо) серед підлітків, шляхом роз’яснювання та надання актуальної інформації щодо соціально-негативних явищ, їх причин, проявів та профілактики з акцентом на виборі здорового та суспільно-корисного способу життя.

   Гра розроблена за мотивами популярної гри «Alias: скажи інакше» і полягає у роз’ясненні понять (слів, словосполучень), які записані на картках, своєму партнеру в парі: один загадує, другий відгадує. Гра була неодноразово опробована на практиці фахівцями фонду, а також була затверджена експертною комісією при Полтавському обласному центрі практичної психології і соціальної роботи.

   Гра розрахована на дітей старшого шкільного віку (від 14 років). Кількість учасників — не більше 12 осіб (6 пар).

   З питань безкоштовного отримання примірника гри звертайтесь на gromazdo@mail.ru.

   Лекційно-ігрове заняття «Від знання до безпеки» розроблене Полтавським обласним благодійним фондом «Громадське здоров'я» за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Королівства Нідерланди (в рамках проекту «Права та здоров’я уразливих груп населення: заповнюючи прогалини»), та проекту USAID RESPOND, який впроваджується в Україні міжнародною організацією «Пакт, Інк.» у партнерстві з FHI 360.

   Дізнатися більше Діяльність фонду «Громадське здоров’я»