Полтавський обласний благодійний фонд
 • (0532) 518 340
 • info@publichealth.org.ua
 • вул. Половка 66-Б, офіс 402,
  36034, м. Полтава
 • Пн-Пт, 9:00-17:00

Телефон довіри з
питань ВІЛ/СНІД

0 (800) 500 451

www.helpme.com.ua

Робочі зустрічі журналістів

 • В Полтаві журналісти досліджували жанри журналістики

  У Полтаві відбувся дводенний тренінг для журналістів ВІЛ-сервісних видань та журналістів, які пишуть на соціальну тематику. Тема тренінгу: жанрове різноманіття у роботі журналіста. У заході взяли участь 15 журналістів з 7 міст України (Полтава, Харків, Слов'янськ, Київ, Житомир, Суми, Новомосковськ).

  Під час тренінгу тренер Анатолій Волик розкривав секрети написання матеріалів у різноманітних журналістських жанрах, дав основи теорії та підкріпив отимані знання практичними навичками. Учасники аналізували ЗМІ на предмет жанрового різноманіття. Під час тренінгу всі учасники виконали індивідуальні та групові завдання, тему яких вони обрали самостійно шляхом голосування. Актуальними виявились теми недоцільності витрачання коштів у складний для України час, питання легалізації легких наркотиків, ЗПТ, екології. В другий день актуальною була також сесія про розпізнавання фейк-інформації у сучасних ЗМІ та основи журналістської етики.

  Фотозвіт з тренінгу можна переглянути у нашому фотоальбомі

  Дізнатися більше Робочі зустрічі журналістів
 • Третя Робоча зустріч для журналістів ВІЛ-сервісних видань: креативимо! (13-14.06.2013)

  Тема третьої Робочої зустрічі журналістів ВІЛ-сервісних видань плавно вилилась із підготовки до неї. Нам стало цікаво, звідки беруться ідеї, чи можна згенерувати класну ідею на рівному місці і чи можна впливати на цей процес? Отже, тема зустрічі, що відбулась 13 та 14 червня в Полтаві, звучала так:"Сучасні інструменти роботи журналіста та техніки креативності". Із сучасними інструментами ми почали знайомити учасників зустрічі ще до зустрічі: форма реєстрації та програма були доступні он-лайн за допомогою сервісу Google-docs. 

   
   
  Дізнатися більше Робочі зустрічі журналістів

  Теги:

 • Робоча зустріч для журналістів: готуємо тематичні номери (24-25.05.2012)

  24-25 травня у Полтаві відбулась чергова робоча зустріч для журналістів, цього разу – на тему «Підготовка тематичних номерів. Структура номеру, рубрики, статті на профілактичні теми». 

  На зустріч зібрались 20 журналістів (штатних і позаштатних кореспондентів, залучених ілюстраторів та фотокореспондентів), як з ВІЛ-сервісних видань, так і з ЗМІ для загального населення ("Біла Альтанка", "Вестник Федерации "Клубный дом", "Мотылек", ТРК "Лтава"). 

  Дізнатися більше Робочі зустрічі журналістів

  Теги:

 • Робоча зустріч для журналістів ВІЛ-сервісних видань (26-27.05.2011)

  Робоча зустріч для журналістів ВІЛ-сервісних видань на тему «Сучасні медіатехнології у висвітленні проблем ВІЛ/СНІДу та наркозалежності» відбулась у Полтаві26–27 травня 2011 р. На зустріч були запрошені журналісти і позаштатні кореспонденти таких видань як «Плюс-мінус» (Вінниця), «Вісник» (Лубни), «Здоровый город» (Слов’янськ), «Газета по-українськи» та співробітники ВІЛ-сервісних організацій із досвідом створення ІОМ (загалом 16 осіб). Робоча зустріч поставила на меті покращення якості матеріалів газети «Біла Альтанка», налагодження зв’язків з регіональними кореспондентами та загалом з іншими всеукраїнськими виданнями, що пишуть на теми ВІЛ/СНІДу та наркозалежності.

  Дізнатися більше Робочі зустрічі журналістів

  Теги:

© 2021 publichealth.org.ua