Полтавський обласний благодійний фонд
 • (0532) 518 340
 • info@publichealth.org.ua
 • вул. Половка 66-Б, офіс 402,
  36034, м. Полтава
 • Пн-Пт, 9:00-17:00

Телефон довіри з
питань ВІЛ/СНІД

0 (800) 500 451

www.helpme.com.ua

Оголошення

 • Київський районний сектор з питань пробації

  Київський районний сектор з питань пробації Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції

  Контактні дані: пров. Родини Іваненків, 3-в, м. Полтава, 36022, тел.: 0532 57-98-07, ел. скринька: kievkvi@ukr.net

  Графік роботи: понеділок–четвер 09:00–18:00; п’ятниця 09:00–16:45; обідня перерва 13:00–13:45; вихідний: субота, неділя

  Завдання і функції уповноважених органів з питань пробації визначені Законом України "Про пробацію", Кримінальним, Кримінальним процесуальним, Кримінально-виконавчим кодексами України та іншими законами України

  ПРОБАЦІЯ – ЦЕ:

  1) забезпечення безпеки суспільства (громади) шляхом запобігання вчиненню правопорушень

  2) надання суду інформації, що характеризує обвинувачену особу для прийняття справедливого рішення (складення досудової доповіді)

  3) організація виконання покарань, не пов'язаних з позбавленням волі

  4) пробаційний нагляд: контроль за особою, яка вчинила правопорушення, а також допомога, спрямована на підтримку такої особи в суспільстві (консультації, мотивування до змін, сприяння у вирішенні проблемних питань)

  5) допомога особі, яка готується  до звільнення з місць позбавлення волі, в адаптації до життя в суспільстві

  Дізнатися більше Оголошення

  Теги:

  пробація,
 • Грант «Розробка навчальної програми у галузі охорони громадського здоров’я»

  Проект USAID «Реформа ВІЛ-послуг у дії» до 26  січня 2016 року приймає заявки на отримання гранту «Розробка навчальної програми у галузі охорони громадського здоров’я».

  В рамках реалізації гранту пропонується виконати такі три завдання:

  1. Розробка навчальної програми у галузі охорони громадського здоров’я для післядипломної освіти;
  2. Розробка плану впровадження навчального курсу у галузі охорони громадського здоров’я;
  3. Реалізація першого етапу впровадження навчального курсу у галузі охорони громадського здоров’я.

  Претенденти, що відповідають критеріям участі, мають продемонструвати наступне:

  • Організація має бути зареєстрована (заснована) відповідно до законодавства України не менш ніж за 1 (один) рік до подання заявки;
  • Організація має успішний досвід співпраці із закладами української системи охорони здоров’я та/або освітніми закладами;
  • Організація має досвід у створенні/розробці та впровадженні навчальних програм або тренінгових курсів;
  • Академічні навчальні заклади або заклади професійної підготовки, розташовані в одному з пріоритетних регіонів PEPFAR: м. Київ, Дніпропетровська, Запорізька, Київська, Кіровоградська, Миколаївська, Одеська, Полтавська, Херсонська, Черкаська та Чернігівська області. Мають досвід адаптації міжнародних навчальних програм та/або введення нових навчальних програми або сертифікованих програми післядипломної освіти;
  • Перевага надаватиметься запропонованому професорсько-викладацькому колективу, який пройшов міжнародну підготовку у галузі охорони громадського здоров’я та / або епідеміології.
   • Примітка: можна пропонувати професорсько-викладацький колектив, до складу якого входять і фахівці на повній ставці; і викладачі, які працюють на неповну ставку або за контрактом.

  Максимальна сума бюджету для цього Гранту з фіксованою сумою – 80,000.00 доларів США.

  Дізнатися більше Оголошення
 • Harm Reduction Academy - register now!

  Dear colleagues,

   

  We are delighted to announce that registration for the first Cycle of Harm Reduction Academy in now open! You can register for participation in the 2016 course until December 1, 2015, following the link: http://www.aidsalliance.org.ua/en/hracademy/index.html

  Harm Reduction Academy is a global learning, dialogue and skills building course established with the vision to end AIDS and Hepatitis C among people who inject drugs.

  Over the course of six months, three exciting weeks will be dedicated to lecture hours, combined with practical field visits in three countries in Europe, Asia and Africa. Course participants will learn:

  ·     how to evaluate the needs of a given drug using community and how to effectively develop response programs;
  ·     which interventions and their combinations have the highest capacity of epidemic impact in the given context;
  ·     how to allocate the scarce resources most effectively with maximum health and social outcome;
  ·     how to reach to drug users and motivate behavior change and link them to key medical services insuring adherence.

  Harm Reduction Academy will bring together individuals with a mix of international backgrounds ensuring professional and cultural diversity in the classroom and the field. We hope that the participation in the Academy itself will lead to establishment of effective networks and joint global harm reduction initiatives by the alumni.

  More detailed description of the course is available following this link and in the brochure attached: http://www.aidsalliance.org.ua/en/hracademy/index.html

  Limited scholarships will be available for the most distinguished candidates with the strongest capacities to influence the development of harm reduction programs in their national contexts.

  Apply now to become a leader in harm reduction and to make a real difference in responses to drug use driven HIV and Hepatitis C epidemics! Please, kindly share this information with potential candidates who can benefit from the course.

  Дізнатися більше Оголошення
 • Збір данних про дійсні ГО та волонтерські групи

  Іниціатива ‪#‎NGO30‬ в рамках конференції ‪#‎x0conference‬, проводить збір данних про дійсні ГО та волонтерські групи, працюючі у напрямках підтримки населення, постраждалого від воєнних дій в Україні.

  Метою даного збору є формування єдиного каталога ініціатив та їх поля дії, та карти з можливостями відбору по основної локації, географії та напрямкам діяльності. Ми віримо, що такий практичний інструмент полегшить аналіз активтостей та взаємодію команд. І будемо уважні до вашого зворотнього зв’язку.

  Кінцевий вплив, якого команда намагається досягти таким чином:
  1) сприяння налагоджуванню мостів та кооперації ‘польових’ ініціатив та громадських організацій;
  2) формування ком’юніті та посилення самоусвідомлення окремих команд як частини громадської екосистеми;
  3) закладання зв’язків, що допоможе формувати спільне бачення стратегій на основі поточної взаємодії.

  Запрошуємо приєднатися до цієї ініціативи та заповнити дані про ваші організації та незареєстровані команди волонтерів. Форма реєстрації за посиланням.

  Наприкінці травня команда #NGO30 оприлюднить зібрані дані та представить результати роботи на конференції. Усі респонденти получать посилання на агреговані дані у вигляді каталога або карти, та будуть отримувати повідомлення про оновлення інформації з часом.

  Більш детальна інформація: http://x0conference.ngo30.org/

  Дізнатися більше Оголошення

  Теги:

 • Грант «Збір та первинна обробка даних для економічного аналізу програм з протидії ВІЛ/ТБ»

  Проект USAID «Реформа ВІЛ-послуг у дії» (Проект) до 27 травня 2015 року приймає конкурсні заявки відповідних організацій на отримання гранту «Збір та первинна обробка даних для економічного аналізу програм з протидії ВІЛ/ТБ» в рамках сприяння 2-ій фазі інвестиційного аналізу.

  Проект надає сприяння 2-й фазі інвестиційного аналізу (Investment Case), який проводить Координаційний механізм країни (КМК) для визначення шляхів максимізації користі від інвестицій у протидію епідемії ВІЛ-інфекції/СНІДу. Інвестиційний аналіз став пріоритетом КМК, очоленого Віце-прем’єр-міністром України, а також Міністерства охорони здоров’я та Міністерства економіки України.

  Претенденти мають відповідати наступним критеріям:

  • Організація має бути заснована не раніше, ніж 3 роки тому.
  • Організація повинна продемонструвати досвід у технічних (експертних) сферах, необхідний для виконання обсягу робіт за грантом.
  • Організація повинна продемонструвати досвід роботи з місцевими органами влади, регіональними управліннями охорони здоров’я, регіональними адміністраціями тощо.
  • Інші зв’язки, альянси, діяльність та інтереси організації не створюють конфлікту інтересів під час реалізації гранту. Організація не повинна бути постачальником послуг у сфері інтересів гранту або залежати від таких постачальників послуг.
  • Досвід реалізації заходів у тих регіонах або технічній (експертній) галузі (ях), на які подається заявка, є перевагою.
  • Персонал з відповідним досвідом (будь ласка, надайте резюме членів команди проекту)

  Ліміт бюджету для данного Гранту з фіксованою сумою -150,000.00 доларів США. 

  ПРО ПРОЕКТ USAID «РЕФОРМА ВІЛ-ПОСЛУГ У ДІЇ»:

  Проект «Реформа ВІЛ-послуг у дії» має на меті посилення системи охорони здоров’я України для забезпечення ефективного та сталого надання послуг з профілактики, лікування та догляду у сфері ВІЛ-інфекції/СНІДу найбільш уразливим групам населення.  Цю мету буде досягнуто шляхом виконання таких основних завдань:

  1)       Сприяння посиленню ролі держави та розвитку національного потенціалу у справі  формування та реалізації науково-обґрунтованих і гендерно-чутливих  програм у сфері протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу,

  2)       Поліпшення та оптимізація розподілу ресурсів і фінансування національних та окремих обласних  програм з протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу для найбільш уразливих  груп населення,

  3)       Оптимізація і зміцнення кадрових ресурсів охорони здоров’я для надання гендерно-чутливих послуг з протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу найбільш уразливим групам населення.

  ПЕРЕДУМОВИ ТА СФЕРИ, ЩО Є ОБ’ЄКТАМИ ЗАЦІКАВЛЕННОСТІ:

  Передбачається, що інвестиційний аналіз (Investment Case) сприятиме кращому управлінню та кращій реалізації національної відповіді на епідемію ВІЛ-інфекції/СНІДу, ніж та, яка існує нині в Україні в рамках системи охорони здоров’я.

  Запланований інвестиційний аналіз (IА) передбачає неабияку користь від поєднання різних програмних складових, а також від розширення, реструктуризації та пріоритизації ключових заходів з профілактики, лікування, догляду та підтримки.

  КРИТЕРІЇ ВІДПОВІДНОСТІ ОРГАНІЗАЦІЙ:

  Неурядові організації (НУО), юридичні особи регіонального та національного рівнів, що проводять  незалежну діяльність та зареєстровані в Україні належним чином (прибуткові та неприбуткові), професійні організації, університети, статути яких містять положення про можливість отримувати гранти, науково-дослідницькі установи, мають право подавати заявки на отримання гранту.

  ПРОЦЕС ПОДАННЯ ЗАЯВКИ:

  Зацікавлені організації, що є відповідними для участі у конкурсі, мають укомплектувати Заявку, що міститься в пакеті заявника (адреса для завантаження : http://goo.gl/AAuSqX). У випадку складнощів при завантаженні, надсилайте, будь ласка, запит за адресою  grant@hss-share.net.ua

  Питання щодо грантового конкурсу потрібно надсилати на адресуgrant@hss-share.net.uaдо 13 травня, 2015 року включно. Відповіді на питання будуть надіслани всім учасникам до 16 травня, 2015 року.

  Інформаційний семінар / вебінар пройде 12 травня 2015 року з метою уточнення грантових процедур і цілей гранту. Реєстрація за допомогою електронної пошти grant@hss-share.net.ua до кінця робочого дня, 08 травняня 2015 року.

  Заявки приймаються до 23:59 27 травня, 2015 року.


  Дізнатися більше Оголошення
 • Грант для ВІЛ-сервісних організацій України

  Благодійна організація «Соціальна служба «Віфанія» спільно з Всеукраїнською благодійною організацією «Всеукраїнська Мережа ЛЖВ» оголошують відкритий конкурс для ВІЛ-сервісних організацій України на участь в проекті«Диверсифікація джерел фінансування послуг ВІЛ-сервісних організацій».

  Метою конкурсу є залучення ВІЛ-сервісних організацій з різних регіонів України до впровадження проекту «Диверсифікація джерел фінансування послуг ВІЛ-сервісних організацій».

  Відібрані організації здійснюватимуть діяльність у напрямку розвитку свого інституційного потенціалу, реалізації маркетингових планів на місцях, запровадження прецедентів фінансування послуг з джерел, відмінних від коштів ГФ, забезпечення сталості розвитку та фінансування обраних послуг, їх активне просування на ринку соціальних послуг.

  В рамках проекту передбачається консультативна підтримка з боку представників  сектору економіки, бізнес-компаній національного рівня щодо  проведення аналізу ринків та спроможності ВІЛ-сервісних організацій, підготовки маркетингових стратегій, надання технічної підтримки та подальшого супроводження впровадження маркетингових планів та розвитку соціальних послуг на місцях.  

  Загальні умови участі у конкурсі

  Перший етап реалізації проекту в 2015 році передбачає відбір 4 ВІЛ-сервісних організації для впровадження бізнес-підходів в практику їхньої діяльності.

  До участі в конкурсі запрошуються недержавні організації, які офіційно зареєстровані в Україні, та надають соціальні послуги у сфері ВІЛ/СНІД.

  Критерії відбору учасників

  Відбір учасників здійснюватиметься на конкурсній основі. Критеріями відбору організацій слугуватиме конкурс мотиваційних листів ВІЛ-сервісних організацій щодо їхньої участі в проекті, та досвід надання послуг у сфері ВІЛ/СНІД.  

  Зацікавленим організаціям необхідно надіслати мотиваційні листи від імені керівника організації на адресу електронної пошти БО «Соціальна служба «Віфанія»: bethany@bethany.kiev.ua

  Кінцевий термін подачі мотиваційних листів – 23 березня 2015 р. до 18:00.

  Всім учасникам будуть повідомлені результати конкурсного відбору по його завершенню.

  Контакти:

  • Благодійна організація «Соціальна служба «Віфанія»
  • Тарас Брижоватий , Анна Станіславчук
  • bethany@bethany.kiev.ua
  • (044) 417 36 06

  Джерело: ресурсний центр "Гурт"

  Дізнатися більше Оголошення
 • Конкурс на участь у тренінгу з громадських розслідувань порушень прав вразливих груп

  Асоціація українських моніторів дотримання прав людини в діяльності правоохоронних органів (Асоціація УМДПЛ) оголошує конкурс на участь у навчанні проведенню громадських розслідувань порушень прав вразливих груп населення. Завдання тренінгу – надати необхідні знання активістам та експертам, які будуть брати участь у громадських розслідуваннях порушень прав вразливих груп (наркозалежних осіб та секс-працівників) з боку правоохоронних органів.

  Навчання відбудеться 27 – 28 березня 2015 року у Києві. До участі у ньому запрошуються правозахисники та активісти, які працюють чи мають бажання працювати у сфері захисту прав вразливих груп, а також мають бажання брати участь у громадських розслідуваннях протиправних дій правоохоронців по відношенню до представників цих вразливих груп.

  Претенденти на участь у тренінгу повинні бути готові:

  • відвідувати всі заняття протягом 2 днів;
  • активно брати участь у виконанні практичних завдань;
  • працювати в команді з іншими учасниками.

  Звертаємо Вашу увагу на те, що важливою вимогою до учасників тренінгу є наявність в учасників інформації щодо конкретних випадків порушень прав вразливих груп населення з боку працівників правоохоронних органів. Крім того, учасники тренінгу після отримання відповідних знань в подальшому мають бути вмотивовані на участь в проведенні громадських розслідувань конкретних та системних порушень прав вразливих груп населення (наркозалежних осіб та секс-працівників) з боку працівників правоохоронних органів, в тому числі у співпраці з Уповноваженим Верховної Ради України з прав людини.

  Організатори забезпечують проживання та харчування учасників навчання, витрати на проїзд до місця його проведення й у зворотному напрямку (за умови наявності проїзних документів і у межах вартості проїзду рейсовим автобусом, купейним або плацкартним вагоном поїзда).

  Після закінчення навчання учасники отримають сертифікат. До проведення тренінгу будуть залучені експерти Офісу Уповноваженого Верховної Ради з прав людини.

  Для участі у конкурсі необхідно заповнити електронну форму за посиланням:

  https://docs.google.com/forms/d/1w3d_XmMKG_ewqhUz8qTDqk_diNx_3_HydxsgKT_4iuQ/viewform

  Кінцева дата реєстрації до участі у навчанні – 16 березня 2015 року. Заявки, отримані пізніше зазначеного терміну, розглянуті не будуть.

  Формування групи учасників відбуватиметься за результатами конкурсного відбору.

  Учасники конкурсу будуть повідомлені про його результати протягом 3 днів після кінцевої дати реєстрації.

  Навчання проходитиме за фінансової підтримки міжнародного фонду «Відродження»

   

  За додатковою інформацією звертайтесь:

  Анастасія Малинка, інформаційний менеджер Асоціації УМДПЛ

  +38(067)223-14-97

  anastasiya.malynka@gmail.com

  Дізнатися більше Оголошення

  Теги:

  тренінг,
 • ОНЛАЙН-ОПИТУВАННЯ ПІДЛІТКІВ ТА МОЛОДІ ВІКОМ ВІД 10­ ДО 24 РОКІВ

  Запрошуємо тебе взяти участь в онлайн-опитуванні, яке стосується твоєї думки та особистого досвіду звернення за консультуванням і тестуванням на ВІЛ. Пройти онлайн-опитування можна за посиланням: http://bit.ly/1EZ2yEF .

  Також посилання на опитування ти можеш знайти на сайті «Центру Знань» http://knowledge.org.ua та «Українського інституту соціальних досліджень імені О. Яременка» http://www.uisr.org.ua/.  

  Дізнатися більше Оголошення
 • «Мистецтво життя» — программа для снятия стресса для людей из зоны АТО, беженцев, военных, волонтеров

  ЦЕЛЬ КУРСА:
  • Снять посттравматический синдром, стресс, усталость, депрессию;
  • Обучить дыхательным техникам, которые помогают справляться со стрессом и депрессией в повседневной жизни;
  • Научиться управлять своими эмоциями и умом;
  • Вернуться к мирной жизни.

  Курс «Мистецтво життя» для участников военного конфликта, жителей зоны АТО является БЕСПЛАТНЫМ.

  Курс «Мистецтво життя» — метод оздоровления на основе простых дыхательных, но эффективных упражнений из йоги.
  Основой программы является дыхательная техника Сударшан Крия. Посредством особенных ритмов дыхания Сударшан Крия гармонизирует тело, ум и эмоции.

  Когда мы в стрессе, наше дыхание учащается, достигая двадцати вдохов-выдохов в минуту. Счастливый человек делает два три вдоха-выдоха в минуту. Меняя ритм дыхания, мы меняем свое эмоциональное состояние. Дыхательные техники, как поток воды, смывают гнев, беспокойство, тревогу.

  Контакты для организации программы в вашем городе:
  Директор ТОВ «Мистецтво життя» 
  Мадлен Остиян
  +38 (095) 546-09-99
  Artofliving.ukraine@gmail.com
  www.artofliving.org
  https://www.facebook.com/TheArtOfLivingUkraine

  Координатор проекта Наталья Онацко
  +38 (050) 872-05-38

  Дізнатися більше Оголошення
 • Конкурс на участь у семінарі-тренінгу для вимушених внутрішньо переміщених осіб

  Громадська організація Київський освітній центр «Простір толерантності» оголошує конкурс на участь у семінарі-тренінгу для молодих активістів серед тимчасово переміщених осіб у рамках проекту «Зустріч на новому місці: освітні заходи для молодих переселенців і шкільних психологів».

  На семінар-тренінг запрошуються молоді люди (віком від 18 до 28 років) - тимчасово переміщені особи (з Автономної Республіки Крим, Донецької та Луганської областей), які бажають після проходження семінару працювати з дітьми і молоддю. 

  Семінар-тренінг відбудеться 19-21 грудня 2014 р. в одному з пансіонатів в передмісті Києва. Цілями семінару-тренінгу є навчання методам налагодження діалогу і вирішення конфліктів, а також налагодження контактів між активіст(к)ами та сприяння їх інтеграції у громадянське суспільство. 

  У рамках тренінгу планується (програма формується і може бути змінена!) : 

  - ознайомлення з сучасними методами організації діалогу; 
  - робота зі стереотипами, упередженнями і ознайомлення з методами їх подолання; 
  - використання різних форм театру пригноблених як методу роботи з конфліктами. 

  Детальна програма та місце проведення семінару-тренінгу будуть повідомлені відібраним учасникам та учасницям. 

  Організатори семінару-тренінгу розраховують, що його учасники та учасниці проведуть власні міні-проекти або заходи для налагодження діалогу у своїх громадах або організаціях. 

  Організатори забезпечують проживання та харчування, проїзд в м. Київ і назад автобусом або поїздом (плацкарт), трансфер до місця проведення семінару. Витрати на проїзд мають бути підтверджені наявністю проїзних документів. 

  ДЛЯ УЧАСТІ В КОНКУРСІ необхідно ДО 10 ГРУДНЯ заповнити анкету. Результати конкурсу будуть повідомлені до 13 грудня включно. 
  Кількість місць обмежена! 

  Контактні телефони(з 10 до 19 в робочі дні): 

  міські: + 380 (44) 425 97 57 («Простір толерантності»); 

  мобільні: +380 (99) 973 31 71 (Андрій); +380 (67) 929 63 87 (Мирослав, після 7 грудня). 

  Електронна пошта: 
  tolerancespace@gmail.com (просимо вказувати в темі повідомлення «Тренінг для ВПО») 

  Детально про проекти Київського ОЦ «Простір толерантності» - на сайті www.tolerspace.org.ua 

  Семінар-тренінг проводиться у рамках проекту «Зустріч на новому місці: освітні заходи для молодих переселенців і шкільних психологів». 
  Проект підтриманий Інститутом з міжнародної співпраці німецької асоціації народних університетів (DVV International) та Інформаційно-дослідницьким центром «Інтеграція і розвиток» в рамках проекту «Спільне майбутнє українського суспільства після Майдану. Сприяння взаєморозумінню і співпраці в превенції конфліктів» за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини.


  Джерело : ГО Київський освітній центр "Простір толерантності"

  Дізнатися більше Оголошення
 • Тренінг «Подолання стигматизації вимушених переселенців: комплексний медіапроект в соціальних мережах від ідеї до реалізації»

  Донецька громадська організація «Альянс» продовжує цикл заходів присвячених висвітленню теми вимушено переселених осіб зі Сходу України та запрошує 12-13 грудня 2014 р. на тренінг «Подолання стигматизації вимушених переселенців: комплексний медіапроект в соціальних мережах від ідеї до реалізації», який є четвертим з циклу заходів, запланованих в рамках проекту «Навчання із прав людини для журналістів зі Східної України» за підтримки Генерального консульства Німеччини в Донецьку.

  Тренінг буде присвячений навчанню й удосконаленню навичок роботи в соціальних мережах на базі загального медіапроекту, який стане комунікаційним центром, об'єднуючим журналістів і переселенців з Донбасу. Реалізація медіапроекту дозволить підвищити інформованість різних цільових груп про переселенців, обмінюватися думками і формувати пропозиції щодо вирішення практичних проблем. Залучення активної частини переселенців в процес комунікацій, отримання зворотного зв'язку і об'єктивна подача інформації в кінцевому підсумку будуть сприяти подоланню упередженості в суспільстві та сприяти зниженню стигматизації жителів Донбасу, які вимушено залишили свої будинки. 

  Тренінг відбудеться 12-13 грудня 2014 в м. Києві. До участі у тренінгу буде запрошено 20 осіб. 

  Під час проведення заходу учасники забезпечуються: 
  - проживанням та харчуванням під час проведення заходу; 
  - компенсацією проїзду в обидві сторони поїздом(купе, плацкарт)/автобусом за наявності квитків в обидва боки; 
  - роздатковими матеріалами. 

  У разі зацікавленості необхідно надіслати заповнену анкету до 18:00 8 грудня 2014р. на електронну адресу:alliancedon.pr@gmail.com. Якщо Ваша участь буде підтверджена організаторами тренінгу, Вас буде повідомлено про місце і час початку заходу електронною поштою або по телефону. 

  За більш детальною інформацією про тренінг Ви можете звернутися до координатора проекту Ганни Щетініної за тел.: +38 (050) 109-49-33 або можете написати на e-mail: alliancedon.pr@gmail.com

  Тренінг проводиться за підтримки Генерального консульства Німеччини в Донецьку.

  Джерело : ДМГО Альянс

  Дізнатися більше Оголошення

  Теги:

 • Розпочато публічні обговорення Національної стратегії побудови нової системи охорони здоров’я в Україні на період 2015 – 2025

  27 листопада Стратегічна дорадча група з питань реформування системи охорони здоров’я (СДГ), оприлюднила проект Стратегії реформування системи охорони здоров’я України на період 2015-2025 рр. 

  Наразі документ готовий до громадського обговорення, яке розпочнеться 5 грудня 2014 року, та триватиме до лютого 2015 р. У громадському обговоренні може взяти участь кожен зацікавлений громадянин. Громадське обговорення буде відбуватися як в електронному режимі, так і у форматі публічної дискусії. Запрошуємо вас взяти участь у першому публічному обговоренні, яке відбудеться у Києві 5 грудня. 

  Для того, щоб взяти участь у громадському обговоренні проекту Стратегії у форматі публічної дискусії, Вам необхідно:

  1.       Зайти за посиланням  та ознайомитись із датами та графіком проведення обговорень.

  2.       Заповнити анкету, розміщену там же.

  3.       Визначитись, у якості учасника, чи у якості спікера Ви бажаєте взяти участь у обговоренні.

  4.       В якості Спікера Вам необхідно буде зробити короткий виступ (презентацію) встановленого формату з Вашими пропозиціями до Стратегії.

  5.       Презентацію потрібно надіслати на адресу: saghealth@gmail.com, не пізніше, ніж за 2 дні до дати обговорення. Наприклад, якщо обговорення призначено на 15 грудня, то останній термін прийому презентацій – 12 грудня, 18:00.

  Варто зазначити, якщо Ви бажаєте висловити свої зауваження, ідеї та пропозиції, які  можуть суттєво вплинути на запропонований проект Стратегії, зареєструйтесь у якості спікера громадського обговорення. Таким чином Ви зможете донести свої ідеї до розробників Стратегії.

  Для того, щоб взяти участь у громадському обговоренні проекту Стратегії у електронному форматі, будь-ласка, використовуйте Таблицю коментарів

  Важливо! Пропозиції, які надійдуть в іншому від запропонованого форматі, не будуть розглянуті. 

  Врахування пропозицій, що надійдуть під час громадського обговорення у форматі публічної дискусії, чи  у форматі електронного обговорення, залишається на розсуд членів СДГ.

  Стратегічна дорадча група готова почути думки громадськості, експертного середовища, пацієнтів, бізнесу, лікарів та інших зацікавлених осіб з тим, щоб врахувати найбільш слушні з них у документі.

  Запрошуємо всіх охочих реєструватися  для участі у громадському обговоренні! 

  Дізнатися більше Оголошення

  Теги:

 • Тренінг для ЖКС «Робота на рівні групи з жінками комерційного сексу», 22-24 грудня 2014

  Запрошуємо вас прийняти участь у тренінгу для соціальних працівників проектів по роботі з ЖКС, який відбудеться в місті Києві з 22 по 24 грудня «Робота на рівні групи з жінками комерційного сексу». Це один із заключних тренінгів по роботі з ЖКС в цьому році.

  Проїзд (окрім квитків класу СВ), проживання та харчування учасників буде забезпечено за рахунок організатора.

  Для участі у відборі прохання надіслати ПІБ кандидата, його посаду в проекті контактний телефон, коротко описати (в довільній формі) мотивацію до участі.

  До участі буде запрошено 22 учасника. Останній термін подачі заявок на участь 12.12.14 року.

  Заявки прохання надсилати на адресуdergausova@aidsalliance.org.ua з копією на tokar@aidsalliance.org.uа

  Обраним кандидатам буде надіслана додатково інформація щодо проведення тренінгу.

  Дізнатися більше Оголошення

  Теги:

 • Тренінг «Ефективний менеджмент волонтерських програм» у Києві: оголошено набір

  Центр волонтеріату «Добра Воля» оголошує набір учасників дводенного тренінгу «Ефективний менеджмент волонтерських програм». У грудні відбудеться два тренінги в Києві.

  12-13 грудня - для участі заповніть онлайн-анкету до 18:00 28 листопада 2014 року

  19-20 грудня - для участі заповніть онлайн-анкету до 18:00 10 грудня 2014 року

  Тренінг покликаний підвищити рівень професіоналізму менеджерів громадських і благодійних організацій, які працюють з волонтерами.

  У програмі тренінгу:

  • структура волонтерської програми;

  • функції менеджера волонтерської програми;

  • застосування бізнес-підходів до оцінки ефективності волонтерських програм та продуктивності праці волонтерів;

  • підготовка організації до роботи з волонтерами;

  • практичні завдання на основі реальних волонтерських програм.

  Кількість місць обмежена!

  УВАГА! Участь у тренінгу безкоштовна. Учасникам з інших міст буде забезпечене проживання. Транспортні витрати організаторами не відшкодовуються!

  Будемо раді бачити Вас серед учасників та учасниць тренінгу «Ефективний менеджмент волонтерських програм»!

  Контакти

  • Центр волонтеріату «Добра Воля»
  •  dobravolya@gmail.com
  • (044) 384-37-26
  Дізнатися більше Оголошення
 • Наші презентації на slideshare

  Пропонуємо ознайомитись із акаунтом Ресурсного центру на сайті slideshare, на якому ми викладаємо цікаві презентації, інформаційні матеріали та бюлетені. Підписуйтесь та слідкуйте за нашими оновленнями :)

  Дізнатися більше Оголошення

  Теги:

 • Стартує навчання ІT-спеціальностям

  Проект «Кожен має право на працю» оголошує про набір учасників на навчання за спеціальностями: комп’ютерна грамотність, основи веб-програмування, основи програмування, розробка сайтів з використанням СМS, поглиблене веб-програмування, Java SE.

  Мета проекту: Сприяння працевлаштуванню в сфері інформаційних технологій та покращенню матеріальних можливостей людей з особливими потребами.

  Хід проекту: ті, хто надішле свої анкети до 30 листопада (включно), та пройде конкурсний відбір буде залучений до групи дистанційного навчання на спеціально розробленій платформі дистанційного навчання. По завершенню навчання кожен учасник отримає сертифікат. Після чого для кожного учасника буде розроблено якісне резюме та сприяння у подальшому його поширенні серед роботодавців. Кожен учасник може подаватися на декілька модулів. Учасникам, які лише починають оволодівати навичками користування комп’ютером, або тим, хто хоче вдосконалити свої вміння, буде запропоновано пройти курс комп’ютерної грамотності, після чого продовжити навчатися програмуванню. Орієнтовна дата початку навчання - 2 лютого 2015 року.

  Умови участі:

  1. Мати інвалідність першої або другої групи.

  2. До 30 листопада 2014 (включно) надіслати заповнену анкету за адресою: office@aik.ua (Благодійний фонд розвитку комп’ютерних та інформаційних технологій для інвалідів “АІК” (www.aik.ua)). В темі листа необхідно вказати назву проекту «Кожен має право на працю»

  3. Обрання учасників проходитиме на конкурсній основі. Рішення буде прийматися робочою групою проекту шляхом обрання найкраще заповнених анкет та співбесіди.


  Деталі: портал "Правовий простір" 


  Дізнатися більше Оголошення

  Теги:

  навчання,
 • Тренінг «Жанрове різноманіття в роботі журналіста» (9-10 грудня, Полтава)

  Полтавський міжрегіональний інформаційно-ресурсний центр оголошує набір учасників дводенного тренінгу «Жанрове різноманіття в роботі журналіста».

  Тренінг відбудеться 9-10 грудня 2014 р. у Полтаві. Організатор: Полтавський обласний благодійний фонд «Громадське здоров’я» за підтримки Проеку USAID «Покращення послуг у сфері ВІЛ/СНІД серед представинків груп найвищого ризику в Україні» який впроваджується в Україні міжнародною організацією Пакт (Pact) у партнерстві з Фемілі Хелс Інтернешнл (FHI360). Тренер: Волик Анатолій, редактор газети «Біла Альтанка», м. Полтава. 

  Під час тренінгу учасники поглиблять свої знання щодо теорії журналістики та закріплять набуті знання під час виконання практичних завдань. Програму тренінгу можна проглянути за посиланням: http://bit.ly/11qChxE .

  До участі запрошуються журналісти ВІЛ-сервісних видань та журналісти, які пишуть на соціальну тематику. 

  Для участі у тренінгу необхідно до 10:00 1 грудня 2014 р заповнити анкету: http://goo.gl/forms/pSqlcrvM6u. Підтвердження участі у тренінгу відібрані учасники отримають 3 грудня 2014 р. Організаційні деталі будуть повідомлені відібраним учасникам.

  Харчування та проживання учасників з інших міст передбачено організаторами. Транспортні витрати (залізничні, автобусні квитки) будуть також відшкодовані згідно з пред’явленими проїзними документами. Зверніть увагу, що проїзд СВ, Інтерсіті+ та літаком відшкодовуватися не буде. Також просимо зауважити, що для відшкодування вартості проїзду необхідна наявність квитків в обидві сторони, а у випадку проїзду маршрутним таксі необхідно взяти у водія свідоцтво перевізника.

  Маєте питання? Дзвоніть: (066) 81-666-21, Садовнікова Ірина, пишіть: irasadovnikova@gmail.com

  Дізнатися більше Оголошення
 • В Полтаві стартував Європейський тиждень тестування на ВІЛ

  З 24 по 30 листопада у Полтаві відбудеться Європейський тиждень тестування на ВІЛ, метою якого є збільшення кількості людей, які знають про свій ВІЛ-статус, що дасть змогу знизити число випадків пізнього діагнозу.


  Дізнатися більше Оголошення
 • ІІІ Форум з організаційного розвитку

  3-4 грудня 2014 року в Києві, у приміщенні НСК «Олімпійський» відбудеться ІІІ Форум з організаційного розвитку. Тема Форуму: «Культура миру: яким чином неурядові організації можуть розвинути свої спроможності діалогу та лідерства змін для розбудови та утвердження культури миру в Україні».

  Форум з організаційного розвитку – це найбільша національна платформа для навчання, спілкування та обміну досвідом у сферіорганізаційного розвитку благодійних та громадських організацій. Разом із  провідними журналістами, інтелектуалами, політиками та суспільними лідерами думок учасники Форуму обговорюватимуть роль неурядових організацій в розбудові культури миру в Україні.

  До участі у Форумі запрошені представники українських благодійних та громадських організацій з усіх регіонів України, органів державної та місцевої влади, бізнес-компаній та донорських організацій – усі, кого цікавить тема, як неурядовому сектору України стати сильнішим, професійнішим та впливовішим. Реєстрація для участі в Форумі.

  Протягом двох днів Форуму відбудуться панельні дискусії, майстер-класи та «круглі столи» на теми цінностей громадянського суспільства, організаційного розвитку, адаптивності організацій до умов конфлікту, інформаційної «війни» та адвокаційних стратегій. Будуть відкриті унікальні платформи для дискусій та спілкування - «Українська кав’ярня», «Жива історія», «Лабораторія практичних робіт». Впродовж усіх активностей Форуму працюватиме «КІНОпростір» від фестивалю Docudays, присвячений дотриманню прав людини.

  Найочікуваніша подія Форуму - нагородження переможців конкурсу «Краща історія успіху громадської ініціативи». Більше п’ятдесяти громадських організацій були номіновані до участі в конкурсі, який покликаний відкрити всій Україні проекти, з яких треба брати приклад і про які не можна забувати. На сайті Форуму триває відкрите голосування, тож інтрига щодо переможця збережеться до останнього моменту.

  Учасники та гості Форуму матимуть можливість ближче познайомитися один з одним та налагодити партнерські стосунки. Для цього працюватимуть відкриті майданчики неформального спілкування: «кава з донорами» та виставка-ярмарок провайдерів, що надають освітні, консультаційні та інші послуги для зміцнення спроможностей неурядового сектору.

  Адміністратором Форуму є українська громадська організація ІСАР «Єднання» (http://isar.net.ua), але до проведення події залучається велика кількість донорів та партнерів: Американське агентство міжнародного розвитку (USAID), Шведське агентство міжнародного розвитку (Sida), Програма розвитку ООН в Україні, Представництво ЄС в Україні, Посольство королівства Нідерландів, Фонд Ч.С. Мотта, Міжнародний фонд «Відродження» та багато інших.

  --

  ІІІ Форум з організаційного розвитку проводиться Ініціативним центром сприяння активності та розвитку громадського почину «Єднання» завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) у межах проекту  «Платформа розвитку громадянського суспільства»; та завдяки фінансовій підтримці Уряду Швеції; Програмі розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН) та Міністерства закордонних справ Данії; проекту «Громадянське суспільство. Діалог заради прогресу», який фінансується Європейським союзом; програми «Школа фондів громад» за фінансової підтримки фонду ім.Ч.С.Мотта; Міжнародного фонду «Відродження»; за участі Міністерства культури України та Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA.
  Інформаційний партнер Форуму – hromadske tv

  Контакти для ЗМІКлимова Наталя: тел. (044) 201 01 60

  Акредитація за посиланням: http://ngomarket.org.ua/publications/1223-accreditation

  Детальніша інформація про Форум:

  Сайт:  http://ngomarket.org.ua/forum

  Facebook:  https://www.facebook.com/pages/III-Capacity-Development-Forum/647726355341320

  Дізнатися більше Оголошення
 • Тренінг «Ефективний менеджмент волонтерських програм» (5-6 грудня 2014 р., Запоріжжя)

  Центр волонтеріату «Добра Воля» оголошує набір учасників дводенного тренінгу «Ефективний менеджмент волонтерських програм», що відбудеться у Запоріжжі 5-6 грудня 2014 року.

  Тренінг покликаний підвищити рівень професіоналізму менеджерів громадських і благодійних організацій, які працюють з волонтерами.

  У програмі тренінгу:

  • Структура волонтерської програми

  • Функції менеджера волонтерської програми

  • Застосування бізнес-підходів до оцінки ефективності волонтерських програм та продуктивності праці волонтерів

  • Підготовка організації до роботи з волонтерами

  • Практичні завдання на основі реальних волонтерських програм

  Для реєстрації на участь у тренінгу необхідно заповнити онлайн-анкету до 18:00 24 листопада 2014 року.

  Запрошення на тренінг відібрані учасники отримають 26 листопада 2014р.

  Кількість місць обмежена!

  УВАГА! Участь у тренінгу безкоштовна. Учасникам з інших міст буде забезпечене проживання. Транспортні витрати організаторами не відшкодовуються!

  Будемо раді бачити Вас серед учасників та учасниць тренінгу «Ефективний менеджмент волонтерських програм»!

  Контакти
  Центр волонтеріату «Добра Воля»
  dobravolya@gmail.com
  (044) 384-37-26

  http://volunteering.org.ua/?q=node/261

  Дізнатися більше Оголошення

  Теги:

  тренінг,

© 2021 publichealth.org.ua