Полтавський обласний благодійний фонд
  • (0532) 518 340
  • info@publichealth.org.ua
  • вул. Половка 66-Б, офіс 402,
    36034, м. Полтава
  • Пн-Пт, 9:00-17:00

Робоча зустріч для журналістів: готуємо тематичні номери (24-25.05.2012)

24-25 травня у Полтаві відбулась чергова робоча зустріч для журналістів, цього разу – на тему «Підготовка тематичних номерів. Структура номеру, рубрики, статті на профілактичні теми».

На зустріч зібрались 20 журналістів (штатних і позаштатних кореспондентів, залучених ілюстраторів та фотокореспондентів), як з ВІЛ-сервісних видань, так і з ЗМІ для загального населення ("Біла Альтанка", "Вестник Федерации "Клубный дом", "Мотылек", ТРК "Лтава"). 

Тема ВІЛ/СНІДу в умовах поширення ВІЛ-інфекції в суспільстві та взагалі в світі, потребує переосмислення. Як існують «СНІД-асоційовані хвороби», так і існує потреба в «СНІД-асоційованих темах». Сьогоднішній розвиток медицини в галузі патології та терапії ВІЛ-інфекції диктує вимоги писати про ВІЛ/СНІД не так, як про нього писали в минулі роки, коли ще не було патогенетичного лікування (АРВ-терапії) та позитивного соціально медичного середовища для сприйняття «ВІЛ-інфекції» самими медиками та суспільством взагалі. Соціально-актуальні теми, пов’язані з ВІЛ/СНІДом, сьогодні в Україні висвітлюються достатньо широко як в державних, так і недержавних ЗМІ. Але дизайнерське рішення та художнє оформлення цих ІОМ не відповідає сучасності. Тому дану робочу зустріч було вирішено присвятити в тому числі і візуальним засобам подачі профілактичної інформації про ВІЛ/СНІД.

Всі учасники активно включались в робочий процес, активно обговрювали питання, які виносились на дискусію. 

Далі — фоторепортаж від І. Садовнікової та С. Мерцалова.

Робочі зустрічі журналістів

Теги: