Полтавський обласний благодійний фонд
  • (0532) 518 340
  • info@publichealth.org.ua
  • вул. Половка 66-Б, офіс 402,
    36034, м. Полтава
  • Пн-Пт, 9:00-17:00

Робоча зустріч для журналістів ВІЛ-сервісних видань (26-27.05.2011)

Робоча зустріч для журналістів ВІЛ-сервісних видань на тему «Сучасні медіатехнології у висвітленні проблем ВІЛ/СНІДу та наркозалежності» відбулась у Полтаві26–27 травня 2011 р. На зустріч були запрошені журналісти і позаштатні кореспонденти таких видань як «Плюс-мінус» (Вінниця), «Вісник» (Лубни), «Здоровый город» (Слов’янськ), «Газета по-українськи» та співробітники ВІЛ-сервісних організацій із досвідом створення ІОМ (загалом 16 осіб). Робоча зустріч поставила на меті покращення якості матеріалів газети «Біла Альтанка», налагодження зв’язків з регіональними кореспондентами та загалом з іншими всеукраїнськими виданнями, що пишуть на теми ВІЛ/СНІДу та наркозалежності.

Серед задач робочої зустрічі зокрема було окреслено:

  1. Пошук нових форм подачі і оформлення матеріалів.
  2. Визначення актуальних тем і матеріалів, завдання для учасників зустрічі: які статті вони подадуть для публікації в «Білій Альтанці»
  3. Розробка рекомендацій для фінансових донорів ВІЛ-сервісних організацій для покращення якості ІОМ.

 Під час зустрічі учасники презентували підготовані доповіді із різноманітної тематики, жваво обговорювали підняті фасилітатором (Анатолій Волик) питання. Таким чином, в кінці зустрічі було підписано спільну резолюцію про співпрацю, зокрема, узгоджено теми матеріалів для «Білої Альтанки», які підготують учасники робочої зустрічі. Сподіваємося, що спільними зусиллями зможемо урізноманітнити та зробити наше видання більш цікавим для цільових груп.

Валентина Пустіва — головний редакторі вінницької газети "Плюс-мінус" презентувала доповідь на тему "Проведення мобільних редколегій".

Робочі зустрічі журналістів

Теги: