Полтавський обласний благодійний фонд
  • (0532) 518 340
  • info@publichealth.org.ua
  • вул. Половка 66-Б, офіс 402,
    36034, м. Полтава
  • Пн-Пт, 9:00-17:00

Серія лекцій до Дня боротьби зі СНІД пройшла у навчальних закладах Полтави та Диканьки

Традиційно, напередодні Дня боротьби зі СНІД, що відзначається в усьому світі 1 грудня, фахівців фонду «Громадське здоров'я» запрошують до навчальних закладів провести тематичні лекції для студентів та школярів. Насиченим такими візитами до навчальних закладів виявився тиждень, що передує 1 грудня. Пропонуємо переглянути коротенькі фотозвіти з цих інформаційно-просвітницьких акцій.

26 листопада. Перша лекція-презентація пройшла в УМСА, де у залі стоматологічного факультету зібрались лікарі-інтерни та викладачі кафедри Післядипломної освіти лікарів-стоматологів. Особливу увага під час лекції Анатолій Волик приділив аспектам професійної діяльності майбутніх стоматологів у контексті ВІЛ-інфекції та СНІДу, а також презентував останні статистичні данні щодо поширення ВІЛ в Україні. Щоб лекція не була занадто одноманітною, вирішено було показати фільм про ВІЛ/СНІД для медичних працівників.

По закінченню заходу розповсюдили газету "Біла Альтанка" та брошуру "Профілактика ВІЛ-інфікування на робочому місці медичного працівника".

27 листопада. Наступного дня нас чекала зустріч із вихованцями ПТУ №23 ім. Героя Радянського Союзу Бірюзова С. С. Ця лекція була більше схожа на диспут-клуб, в якому активно і голосно брали участь учні. Принагідно ми також подарували училищу літературу на психологічну та виховну тематику, чим неабияк порадували методиста:). Тут ми також продемонстрували фільм про ВІЛ-інфекцію та СНІД, попередньо обговоривши з учнями шляхи передачі вірусу ВІЛ, гепатитів та туберкульозу (епідемія яких також є гострою проблемою в Україні).

29 листопада. Ще дві виховні години з учнями середніх шкіл смт. Диканьки (Полтавська область) організували для нас, як і в минулі роки, фахівці відділу у справах сім'ї, молоді та спорту Диканської Райдержадміністрації (дякуємо за співпрацю Сергію Ясенині!). На лекції зібрались старшокласники, які уважно і з цікавістю прослухали життєво-важливу інформацію про те, як берегти своє здоров'я з молодих років. Дітям також показали профілактичний фільм «Не бійся жити!», в якому чітко та зрозуміло підлітки розповідають про своє бачення цієї хвороби.

А ось такі тематичні плакати ми побачили у фойє Диканської гімназії ім. М. В. Гоголя

Діяльність фонду «Громадське здоров’я»