Полтавський обласний благодійний фонд
  • (0532) 518 340
  • info@publichealth.org.ua
  • вул. Половка 66-Б, офіс 402,
    36034, м. Полтава
  • Пн-Пт, 9:00-17:00

На базі фонду «Громадське здоров’я» 3 дні стажувались колеги з Чернівців

З 9 по 11 червня на базі ПОБФ «Громадське здоров’я» відбулося стажування співробітників ЧБФ «Нова сім’я». Стажування відбувалось в рамках проекту «Права та здоров’я уразливих груп населення:заповнюючи прогалини» за фінансової підтримки МБФ СНІД Фонд Схід Захід. В ході першого дня візиту спеціалістам ЧБФ «Нова сім’я » було запропоновано ознайомитись з основними напрямками діяльності ПОБФ «Громадське здоров’я» та роботою Служби соціального супроводу «Альтаїр». Розглянуто основні моменти територіальних особливостей роботи з підлітками в м. Полтава, документообіг ССС «Альтаїр» .

Другий день розпочався із зустрічі з Головним лікарем Полтавського обласного центру здоров’я. Під час зустрічі розглянуто співпрацю з державними організаціями на прикладі Центру. Після обідньої перерви колеги мали змогу ознайомитись з особливостями групової роботи на прикладі заняття з клієнтами на базі ССС «Альтаїр». Робота з групою включала в себе проведення експрес опитування для виявлення рівня знань ЦГ з найбільш актуальних на сьогодні проблем . Проведення тематичної гри «Від знання до безпеки», по завершенню якої дискусія та обмін запитаннями між клієнтами служби й співробітників ЧБФ «Нова сім’я».

Під час останнього дня стажування відбулася із співробітниками кримінально-виконавчої служби.

Результатом триденного стажування став обмін досвідом, живе спілкування з колегами, що працюють в аналогічній організації. 

Діяльність фонду «Громадське здоров’я»