Полтавський обласний благодійний фонд
  • (0532) 518 340
  • info@publichealth.org.ua
  • вул. Половка 66-Б, офіс 402,
    36034, м. Полтава
  • Пн-Пт, 9:00-17:00

Конкурс на участь у тренінгу з громадських розслідувань порушень прав вразливих груп

Асоціація українських моніторів дотримання прав людини в діяльності правоохоронних органів (Асоціація УМДПЛ) оголошує конкурс на участь у навчанні проведенню громадських розслідувань порушень прав вразливих груп населення. Завдання тренінгу – надати необхідні знання активістам та експертам, які будуть брати участь у громадських розслідуваннях порушень прав вразливих груп (наркозалежних осіб та секс-працівників) з боку правоохоронних органів.

Навчання відбудеться 27 – 28 березня 2015 року у Києві. До участі у ньому запрошуються правозахисники та активісти, які працюють чи мають бажання працювати у сфері захисту прав вразливих груп, а також мають бажання брати участь у громадських розслідуваннях протиправних дій правоохоронців по відношенню до представників цих вразливих груп.

Претенденти на участь у тренінгу повинні бути готові:

  • відвідувати всі заняття протягом 2 днів;
  • активно брати участь у виконанні практичних завдань;
  • працювати в команді з іншими учасниками.

Звертаємо Вашу увагу на те, що важливою вимогою до учасників тренінгу є наявність в учасників інформації щодо конкретних випадків порушень прав вразливих груп населення з боку працівників правоохоронних органів. Крім того, учасники тренінгу після отримання відповідних знань в подальшому мають бути вмотивовані на участь в проведенні громадських розслідувань конкретних та системних порушень прав вразливих груп населення (наркозалежних осіб та секс-працівників) з боку працівників правоохоронних органів, в тому числі у співпраці з Уповноваженим Верховної Ради України з прав людини.

Організатори забезпечують проживання та харчування учасників навчання, витрати на проїзд до місця його проведення й у зворотному напрямку (за умови наявності проїзних документів і у межах вартості проїзду рейсовим автобусом, купейним або плацкартним вагоном поїзда).

Після закінчення навчання учасники отримають сертифікат. До проведення тренінгу будуть залучені експерти Офісу Уповноваженого Верховної Ради з прав людини.

Для участі у конкурсі необхідно заповнити електронну форму за посиланням:

https://docs.google.com/forms/d/1w3d_XmMKG_ewqhUz8qTDqk_diNx_3_HydxsgKT_4iuQ/viewform

Кінцева дата реєстрації до участі у навчанні – 16 березня 2015 року. Заявки, отримані пізніше зазначеного терміну, розглянуті не будуть.

Формування групи учасників відбуватиметься за результатами конкурсного відбору.

Учасники конкурсу будуть повідомлені про його результати протягом 3 днів після кінцевої дати реєстрації.

Навчання проходитиме за фінансової підтримки міжнародного фонду «Відродження»

 

За додатковою інформацією звертайтесь:

Анастасія Малинка, інформаційний менеджер Асоціації УМДПЛ

+38(067)223-14-97

anastasiya.malynka@gmail.com

Оголошення

Теги:

тренінг,