Полтавський обласний благодійний фонд
  • (0532) 518 340
  • info@publichealth.org.ua
  • вул. Половка 66-Б, офіс 402,
    36034, м. Полтава
  • Пн-Пт, 9:00-17:00

Конкурс на участь у семінарі-тренінгу для вимушених внутрішньо переміщених осіб

Громадська організація Київський освітній центр «Простір толерантності» оголошує конкурс на участь у семінарі-тренінгу для молодих активістів серед тимчасово переміщених осіб у рамках проекту «Зустріч на новому місці: освітні заходи для молодих переселенців і шкільних психологів».

На семінар-тренінг запрошуються молоді люди (віком від 18 до 28 років) - тимчасово переміщені особи (з Автономної Республіки Крим, Донецької та Луганської областей), які бажають після проходження семінару працювати з дітьми і молоддю. 

Семінар-тренінг відбудеться 19-21 грудня 2014 р. в одному з пансіонатів в передмісті Києва. Цілями семінару-тренінгу є навчання методам налагодження діалогу і вирішення конфліктів, а також налагодження контактів між активіст(к)ами та сприяння їх інтеграції у громадянське суспільство. 

У рамках тренінгу планується (програма формується і може бути змінена!) : 

- ознайомлення з сучасними методами організації діалогу; 
- робота зі стереотипами, упередженнями і ознайомлення з методами їх подолання; 
- використання різних форм театру пригноблених як методу роботи з конфліктами. 

Детальна програма та місце проведення семінару-тренінгу будуть повідомлені відібраним учасникам та учасницям. 

Організатори семінару-тренінгу розраховують, що його учасники та учасниці проведуть власні міні-проекти або заходи для налагодження діалогу у своїх громадах або організаціях. 

Організатори забезпечують проживання та харчування, проїзд в м. Київ і назад автобусом або поїздом (плацкарт), трансфер до місця проведення семінару. Витрати на проїзд мають бути підтверджені наявністю проїзних документів. 

ДЛЯ УЧАСТІ В КОНКУРСІ необхідно ДО 10 ГРУДНЯ заповнити анкету. Результати конкурсу будуть повідомлені до 13 грудня включно. 
Кількість місць обмежена! 

Контактні телефони(з 10 до 19 в робочі дні): 

міські: + 380 (44) 425 97 57 («Простір толерантності»); 

мобільні: +380 (99) 973 31 71 (Андрій); +380 (67) 929 63 87 (Мирослав, після 7 грудня). 

Електронна пошта: 
tolerancespace@gmail.com (просимо вказувати в темі повідомлення «Тренінг для ВПО») 

Детально про проекти Київського ОЦ «Простір толерантності» - на сайті www.tolerspace.org.ua 

Семінар-тренінг проводиться у рамках проекту «Зустріч на новому місці: освітні заходи для молодих переселенців і шкільних психологів». 
Проект підтриманий Інститутом з міжнародної співпраці німецької асоціації народних університетів (DVV International) та Інформаційно-дослідницьким центром «Інтеграція і розвиток» в рамках проекту «Спільне майбутнє українського суспільства після Майдану. Сприяння взаєморозумінню і співпраці в превенції конфліктів» за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини.


Джерело : ГО Київський освітній центр "Простір толерантності"

Оголошення