Полтавський обласний благодійний фонд
  • (0532) 518 340
  • info@publichealth.org.ua
  • вул. Половка 66-Б, офіс 402,
    36034, м. Полтава
  • Пн-Пт, 9:00-17:00

Тренінг «Подолання стигматизації вимушених переселенців: комплексний медіапроект в соціальних мережах від ідеї до реалізації»

Донецька громадська організація «Альянс» продовжує цикл заходів присвячених висвітленню теми вимушено переселених осіб зі Сходу України та запрошує 12-13 грудня 2014 р. на тренінг «Подолання стигматизації вимушених переселенців: комплексний медіапроект в соціальних мережах від ідеї до реалізації», який є четвертим з циклу заходів, запланованих в рамках проекту «Навчання із прав людини для журналістів зі Східної України» за підтримки Генерального консульства Німеччини в Донецьку.

Тренінг буде присвячений навчанню й удосконаленню навичок роботи в соціальних мережах на базі загального медіапроекту, який стане комунікаційним центром, об'єднуючим журналістів і переселенців з Донбасу. Реалізація медіапроекту дозволить підвищити інформованість різних цільових груп про переселенців, обмінюватися думками і формувати пропозиції щодо вирішення практичних проблем. Залучення активної частини переселенців в процес комунікацій, отримання зворотного зв'язку і об'єктивна подача інформації в кінцевому підсумку будуть сприяти подоланню упередженості в суспільстві та сприяти зниженню стигматизації жителів Донбасу, які вимушено залишили свої будинки. 

Тренінг відбудеться 12-13 грудня 2014 в м. Києві. До участі у тренінгу буде запрошено 20 осіб. 

Під час проведення заходу учасники забезпечуються: 
- проживанням та харчуванням під час проведення заходу; 
- компенсацією проїзду в обидві сторони поїздом(купе, плацкарт)/автобусом за наявності квитків в обидва боки; 
- роздатковими матеріалами. 

У разі зацікавленості необхідно надіслати заповнену анкету до 18:00 8 грудня 2014р. на електронну адресу:alliancedon.pr@gmail.com. Якщо Ваша участь буде підтверджена організаторами тренінгу, Вас буде повідомлено про місце і час початку заходу електронною поштою або по телефону. 

За більш детальною інформацією про тренінг Ви можете звернутися до координатора проекту Ганни Щетініної за тел.: +38 (050) 109-49-33 або можете написати на e-mail: alliancedon.pr@gmail.com

Тренінг проводиться за підтримки Генерального консульства Німеччини в Донецьку.

Джерело : ДМГО Альянс

Оголошення

Теги: