Полтавський обласний благодійний фонд
  • (0532) 518 340
  • info@publichealth.org.ua
  • вул. Половка 66-Б, офіс 402,
    36034, м. Полтава
  • Пн-Пт, 9:00-17:00

Розпочато публічні обговорення Національної стратегії побудови нової системи охорони здоров’я в Україні на період 2015 – 2025

27 листопада Стратегічна дорадча група з питань реформування системи охорони здоров’я (СДГ), оприлюднила проект Стратегії реформування системи охорони здоров’я України на період 2015-2025 рр. 

Наразі документ готовий до громадського обговорення, яке розпочнеться 5 грудня 2014 року, та триватиме до лютого 2015 р. У громадському обговоренні може взяти участь кожен зацікавлений громадянин. Громадське обговорення буде відбуватися як в електронному режимі, так і у форматі публічної дискусії. Запрошуємо вас взяти участь у першому публічному обговоренні, яке відбудеться у Києві 5 грудня. 

Для того, щоб взяти участь у громадському обговоренні проекту Стратегії у форматі публічної дискусії, Вам необхідно:

1.       Зайти за посиланням  та ознайомитись із датами та графіком проведення обговорень.

2.       Заповнити анкету, розміщену там же.

3.       Визначитись, у якості учасника, чи у якості спікера Ви бажаєте взяти участь у обговоренні.

4.       В якості Спікера Вам необхідно буде зробити короткий виступ (презентацію) встановленого формату з Вашими пропозиціями до Стратегії.

5.       Презентацію потрібно надіслати на адресу: saghealth@gmail.com, не пізніше, ніж за 2 дні до дати обговорення. Наприклад, якщо обговорення призначено на 15 грудня, то останній термін прийому презентацій – 12 грудня, 18:00.

Варто зазначити, якщо Ви бажаєте висловити свої зауваження, ідеї та пропозиції, які  можуть суттєво вплинути на запропонований проект Стратегії, зареєструйтесь у якості спікера громадського обговорення. Таким чином Ви зможете донести свої ідеї до розробників Стратегії.

Для того, щоб взяти участь у громадському обговоренні проекту Стратегії у електронному форматі, будь-ласка, використовуйте Таблицю коментарів

Важливо! Пропозиції, які надійдуть в іншому від запропонованого форматі, не будуть розглянуті. 

Врахування пропозицій, що надійдуть під час громадського обговорення у форматі публічної дискусії, чи  у форматі електронного обговорення, залишається на розсуд членів СДГ.

Стратегічна дорадча група готова почути думки громадськості, експертного середовища, пацієнтів, бізнесу, лікарів та інших зацікавлених осіб з тим, щоб врахувати найбільш слушні з них у документі.

Запрошуємо всіх охочих реєструватися  для участі у громадському обговоренні! 

Оголошення

Теги: