Полтавський обласний благодійний фонд
  • (0532) 518 340
  • info@publichealth.org.ua
  • вул. Половка 66-Б, офіс 402,
    36034, м. Полтава
  • Пн-Пт, 9:00-17:00

Тренінг «Жанрове різноманіття в роботі журналіста» (9-10 грудня, Полтава)

Полтавський міжрегіональний інформаційно-ресурсний центр оголошує набір учасників дводенного тренінгу «Жанрове різноманіття в роботі журналіста».

Тренінг відбудеться 9-10 грудня 2014 р. у ПолтавіОрганізатор: Полтавський обласний благодійний фонд «Громадське здоров’я» за підтримки Проеку USAID «Покращення послуг у сфері ВІЛ/СНІД серед представинків груп найвищого ризику в Україні» який впроваджується в Україні міжнародною організацією Пакт (Pact) у партнерстві з Фемілі Хелс Інтернешнл (FHI360). Тренер: Волик Анатолій, редактор газети «Біла Альтанка», м. Полтава. 

Під час тренінгу учасники поглиблять свої знання щодо теорії журналістики та закріплять набуті знання під час виконання практичних завдань. Програму тренінгу можна проглянути за посиланням: http://bit.ly/11qChxE .

До участі запрошуються журналісти ВІЛ-сервісних видань та журналісти, які пишуть на соціальну тематику. 

Для участі у тренінгу необхідно до 10:00 1 грудня 2014 р заповнити анкету: http://goo.gl/forms/pSqlcrvM6u. Підтвердження участі у тренінгу відібрані учасники отримають 3 грудня 2014 р. Організаційні деталі будуть повідомлені відібраним учасникам.

Харчування та проживання учасників з інших міст передбачено організаторами. Транспортні витрати (залізничні, автобусні квитки) будуть також відшкодовані згідно з пред’явленими проїзними документами. Зверніть увагу, що проїзд СВ, Інтерсіті+ та літаком відшкодовуватися не буде. Також просимо зауважити, що для відшкодування вартості проїзду необхідна наявність квитків в обидві сторони, а у випадку проїзду маршрутним таксі необхідно взяти у водія свідоцтво перевізника.

Маєте питання? Дзвоніть: (066) 81-666-21, Садовнікова Ірина, пишіть: irasadovnikova@gmail.com

Оголошення