Полтавський обласний благодійний фонд
  • (0532) 518 340
  • info@publichealth.org.ua
  • вул. Половка 66-Б, офіс 402,
    36034, м. Полтава
  • Пн-Пт, 9:00-17:00

Підбірка ресурсів, які пропонують можливості розвитку та неформальної освіти

Як давно ви закінчили свій вуз, технікум, училище? Як часто згадуєте роки навчання? Чи подобалось вам отримувати нові знання? Якщо в душі ви все ще студент, якщо ви досі шукаєте нових вражень та цікаву інформацію, та й, взагалі, хочете бути в курсі новин у сфері вашої роботи чи захоплень, то можете продовжувати навчання найкориснішим та найефективнішим способом — самоосвітою.

Полтавський ресурсний центр підготував підбірку сайтів, які пропонують можливості розвитку, навчання і громадської активності для всіх, хто має бажання діяти. Сайти та ресурси, на яких міститься інформація про численні лекції, семінари, тренінги, конкурси, кінопокази, виставки, навчання закордоном, практикуми, ярмарки вакансій і ще безліч подій, більшість з яких можна відвідати абсолютно безкоштовно – у цій підбірці.

 

Малюнок: s6

Благодійність, третій сектор, соціальна сфера

Ресурсний центр «Гурт»

Сайт ресурсного центру «Гурт» (центр працює з 1995 року), який зосередив свою увагу на публікації новин, вакансій, конкурсів та тренінгів у сфері благодійної діяльності, соціального активізму та журналістики (основні розділи сайту: Події, Гранти, Тренінги, Вакансії, Конкурси, Конференції, Партнерства). Створивши власний акант, можна додавати власні оголошення. Також можна обрати підписку на щоденну, щотижневу чи щомісячну розсилку новин сайту зі сфер діяльності, що вас цікавлять. Єелектронна підписка на новини сайту.

Український форум благодійників

Сайт присвячений благодійності, її проявам і можливостям в Україні. Є непогана база інформаційних матеріалів, збірок кращих практик. Можлива підписка на щотижневі оновлення на сайті.

Портал «Громадський простір»

Портал пропонує широкий спектр інтерактивних сервісів для підвищення ефективності роботи неурядових організацій України та сприяє активній співпраці в третьому секторі, міжсекторній взаємодії НУО (медіа, органи влади, соціально відповідальний бізнес) - на регіональному та національному рівнях.  На порталі можливо не лише слідкувати за новинами третього сектору в Україні, але й запропонувати свою новину/подію (працює премодерація). Є можливість підписатись на електронну розсилку новин.

Громадські ініціативи України

Сайт висвітлює і залучає до співпраці громадські організації, ініціативні групи, що діють на рівні місцевих територіальних громад. Постійне оновлення новинами, оголошенням про конкурси і гранти. Розсилка RSS.

Інформаційно-ресурсні центри з питань ВІЛ/СНІД

Ресурсні центри з питань ВІЛ/СНІД мають на меті охопити своїми послугами (серед яких — тренінги, семінари, супервізії, майстер-класи) персонал ВІЛ-сервісних організацій України. Окрім того, що МІРЦи постійно проводять навчальні заходи для фахівців та волонтерів благодійних організацій, вони володіють бібліотекою (в тому числі, і електронною), що охоплює дуже широкий спектр тем: від ВІЛ/СНІДу, ЗПТ та літератури по Зменшенню шкоди до психології і всеможливих досліджень у соціальній сфері. 

Полтавський інформаційно-ресурсний центр

Полтавський обласний благодійний фонд «Громадське здоров'я»

Дніпропетровська інформаційно-ресурсний центр

Дніпровська обласна громадська організація «Дніпровські гуманітарні ініціативи»  

Донецький інформаційно-ресурсний центр

Громадська організація Союз «АМІКУС»   

Київський інформаційно-ресурсний центр

Громадська організація «Соціум ХХІ»

Львівський інформаційно-ресурсний центр

Благодійний Фонд САЛЮС

Миколаївський інформаційно-ресурсний центр

Миколаївський місцевий благодійний фонд «Нове сторіччя»

Одеський інформаційно-ресурсний центр

Одеський благодійний фонд реабілітації та соціальної адаптації громадян без визначеного місця проживання «Шлях до Дому»

Черкаський інформаційно-ресурсний центр

Благодійний фонд «Інсайт»

Рівненський інформаційно-ресурсний центр

Рівненський благодійний фонд «Майбутнє без СНІДу»

Навчання, дозвілля, саморозвиток

Велика ідея: Можливості

«Можливості» на «Великій ідеї»– це нова гілка сайту для мандрівників, вчених, активістів, митців, журналістів, грантоїдів, космонавтів та майбутніх нобелівських лауреатів. Можливості поділені на шість категорій: Гранти, Стажування, Школи, Конкурси, Події, Подорожі. 

Openstudy

«Відкрите навчання» – саме так перекладається назва цього ресурсу, що має на меті мотивувати, допомагати та надихати своїх відвідувачів до вдосконалення своїх здібностей, пошуку нових знань та розвитку креативності. Бібліотека сайту пропонує статті, відеозаписи лекцій з різноманітних тем. Цікаві огляди грантів, конкурсів та стипендій на найближчий місяць  Рекомендована підписка на щотижневу порцію знань.

Дайджест можливостей на StudWay

Двічі на місяць сайт публікує підбірки різноманітних подій (тренінгів, семінарів, обмінів та різних інших цікавих заходів для тих, хто прагне до самовдосконалення). 

«Можливості в Україні»

Можливості в Україні – це безкоштовні тренінги, семінари, школи, конференції та багато іншого, що не має комерційної мети. Є підписка на новини поштою чи каналами RSS.

Платформа

Ресурс «Платформа» прагне, за їхніми ж словами «об’єднати людей, які готові ділитись власним досвідом і знаннями». Мабуть, найповніший ресурс, що збирає анонси подій у галузях мистецтва, дизайну, архітектури, благодійництва та соціальної сфери, громадської активності, науки і технології, бізнесу та інших. Щодня сайт оновлюється розкладами кінопоказів, семінарів, тренінгів, пропонує відео трансляції лекцій, інтерв’ю з цікавими людьми та ще безліч цікавої інформації. Є підписка каналами RSS, сторінки в соціальних мережах.

Корисно!

Щодня ми потребуємо свіжих новин, але справитись з величезною кількістю сайтів, що постійно оновлюються, мало кому вдається. Допомогти впорядкувати та вчасно отримувати оновлення з сайтів, які ви звикли переглядати щодня, допоможе RSS-агрегатор, який допомже зібрати вашу власну стрічку оновлень. Сайтів, що пропонують такий сервіс, є досить багато і вони просто гугляться, до того ж, більшість з них безкоштовні. 

Бібліотека