Полтавський обласний благодійний фонд
  • (0532) 518 340
  • info@publichealth.org.ua
  • вул. Половка 66-Б, офіс 402,
    36034, м. Полтава
  • Пн-Пт, 9:00-17:00

Фонд «Громадське здоров'я» вдруге передав літературу бібліотеці Медичної академії

4 червня 2014 року вдруге відбулася передача медичної літератури, зібраної благодійним фондом «Громадське здоров’я», до бібліотеки Української медичної стоматологічної академії Полтави.

Серед переданих книжок – матеріали по стоматології, судинній хірургії, материнству і дитинству та профільна література з профілактики ВІЛ/СНІД, зокрема декілька примірників брошури «Профілактика ВІЛ на робочому місці медичного працівника» (2011 рік). Також до стенду газети «Біла Альтанка», який розміщено в читальному залі бібліотеки УМСА передано нові випуски газети, присвячені проблемам туберкульозу та вірусних гепатитів. З адміністрацією бібліотеки досягнуто домовленість про регулярне оновлення стенду газети «Біла Альтанка» та про замовлення тематичної літератури для працівників та клієнтів фонду у разі такої необхідності.

Зі свого боку ПОБФ «Громадське здоров’я» наголошує, що в офісі фонду за адресою м. Полтава, вул. Половка, 66-Б, офіс 402 (тел.. 518–340), продовжується прийом книг від населення для передачі її бібліотекам області. Мова йде не тільки про медичну, але й про художню (зокрема, дитячу) літературу.

Користуючись нагодою, фонд оголошує подяку волонтеру Гєнкіну Ігорю за моніторинг пунктів прийому макулатури м. Полтави і рятування від утилізації цінних книжок. Будьте відповідальними – поважайте книгу!

Діяльність фонду «Громадське здоров’я»

Теги:

УМСА,