Полтавський обласний благодійний фонд
  • (0532) 518 340
  • info@publichealth.org.ua
  • вул. Половка 66-Б, офіс 402,
    36034, м. Полтава
  • Пн-Пт, 9:00-17:00

Тренінг «Надання першої долікарської невідкладної допомоги» (28 травня 2014 р.)

28 травня відбувався тренінг «Надання першої долікарської невідкладної допомоги», на який було запрошено 10 співробітників ВІЛ-сервісних державних та неурядових організаціій міста. Тренер: лікар швидкої допомоги Олександр Цілуйко. 

Фотозвіт з тренінгу можна переглянути у галереї

Тренінг складався із двох частин: сердечно-легенева реанімація людини у невідкладних станах та перша допомога при травмах, кровотечах, отруєннях, інфарктах, інсультах. Пропонуємо ознайомитись із презентаціями, що були показані на тренінгу:

«Сердечно-легечная реанимация на догоспитальном этапе»

Сердечно-легечная реанимация на догоспитальном этапе from Public health

«Остановка кровотечения, инсульт, инфаркт, отравления, раны»

Остановка кровотечения, инсульт, инфаркт, отравления, раны from Public health
Всі бажаючі могли спробувати на манекені техніку непрямого масажу серця, а також правильного розташування голови непритомної людини. 
Тренінг виявився надзичайно корисниим з практичної точки зору, адже багато учасників задавали питання, які їх цікавили (ураження електричним струмом, дії при інфаркті у сторонньої людини, епілепсія та дії при епілептичному ударі у сторонньої людини, попадання сторонніх предметів у дихальні шляхи у дітей та багато іншого). На всі питання тренер дав вичерпні відповіді, а також наголосив саме на невідкладності допомоги потрепілому, яка повинна надаватись ще до приїзду швидкої допомоги. Саме від цього залежить, чи виживе людина і чи не пошкодяться функції мозку. 
Діяльність ресурсного центру