Полтавський обласний благодійний фонд
  • (0532) 518 340
  • info@publichealth.org.ua
  • вул. Половка 66-Б, офіс 402,
    36034, м. Полтава
  • Пн-Пт, 9:00-17:00

Газета «Біла Альтанка»

20/12/2013 03:06

Газета «Біла Альтанка» – національна газета з питань профілактики ВІЛ/СНІД та шкідливих наслідків споживання наркотиків.

Видається з 1995 року і є першою газетою в Україні, орієнтованою на висвітлення проблем, пов’язаних з наркоманією і ВІЛ/СНІДом. Газету орієнтовано на споживачів наркотиків з фокусом на зменшенні шкоди від вживання ін’єкційних наркотиків. Розсилається у 96 ВІЛ-сервісних організацій України. Наклад 15 000 екземплярів.

Мета: інформаційна підтримка програм профілактики ВІЛ/СНІД в Україні, висвітлення тем наркоспоживання, ВІЛ/СНІДу та інших соціально-актуальних явищ у контексті філософії Зменшення Шкоди (у першу чергу від вживання ін’єкційних наркотиків).

Цільова аудиторія: споживачі ін’єкційних наркотиків, особи, залучені до секс бізнесу, співробітники ВІЛ-сервісних НУО, споживачі неін’єкційних наркотиків, люди, що живуть з ВІЛ, молодь, що наражається на ризик ВІЛ-інфікування, фахівці, що працюють в галузі профілактики ВІЛ-інфекції та наркозалежності.

Концепція газети "Біла Альтанка": розмови і роздуми про життя Полтави, її сьогодення, яке, як і в кожному місті, має свої проблеми. Біла Альтанка — символ Полтави, це місце, де люди зустрічаються і спілкуються про різне, діляться враженнями, проблемами, своїм досвідом, міркуваннями, просто відпочивають. Ми пропонуємо на цих сторінках спілкування на актуальні теми, які стосуються нашого міста: як про соціально-негативні, так і про позитивні явища.

Сьогодні в молодіжному середовищі гостро стоять проблеми ВІЛ-інфекції, наркоманії, соціальної дезінтеграції, шкідливих звичок. Полтава — не виняток. Отже, ми запрошуємо усіх, кому небайдужа доля нашого міста, України і суспільства взагалі до обговорення сучасних проблем і успіхів попід колонами Білої Альтанки.

Газета «Біла Альтанка»  — благодійне некомерційне видання для безкоштовного розповсюдження, спрямоване на профілактику ВІЛ/СНІДу і наркоманії, формування здорового способу життя.

Штат газети

Головний редактор — Протопопов Андрій Олексійович

Відповідальний редактор випуску — Волик Анатолій 

Кореспонденти:

Протопопов А. О., Воловод М. В., Левчук О. В., Садовнікова І. М., Двигало М. А.

Кореспондент, фотокореспондент, коректор — Садовнікова Ірина 

Дизайнер-верстальник — Мартинов Олексій 

 

Дописувачем до газети може стати кожен бажаючий, хто надішле до «Білої Альтанки» матеріал, що відповідає концепції видання. В залежності від цінності, якості та актуальності поданої інформації для авторів публікацій передбачено невеликі гонорари.

Адреса редакції: м. Полтава, вул. Половка, 66-Б, офіс 402.

"Біла Альтанка" в Живому Журналі

"Біла Альтанка" на Вікіпедії

"Біла Альтанка" на Facebook

"Біла Альтанка" ВКонтакті

"Біла Альтанка" на issuu

Всі випуски газети «Біла Альтанка»